2737
2739
دکتر لهراسبی تکه مطبش مطهری هست بیمارستان سینا هم میره به پدر من همه گفتن سرطان داره ولی با 2 تا نسخه مشکل پدرم حل شد ادرس مطبش رو دقیق نمیدونم ولی عصر مطهری شمارش رو برات پیدا میکنم میزارم همین جا ما بیمارستان نرفتیم ببینم چه روزایی هست زنگ بزن بپرس ولی مطبش تا 12 شب هست جمعه ها هم از 6 صبح انقدر سرش شلوغه باید زنگ بزنی اصرار کنی بین مریض بری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر محسن ایتی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
دکتر نور بالا که بیمارستان بقیه الله مریض می بینه می تونی ادرس مطبش رو از بیمارستان بگیری ولی خیلی سخت وقت می ده شو شو من حدود یک ماه پیش پیش دکتر مدینه ایی در بیمارستان بقیه الله عمل داشت اون هم دکتر خوبی بود
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
2740
دکتر مهری مهراد در درمان بی اختیاری ادرار  بسیار بی نظیر هستند  اینم شمارش 02122038680

دکتر مهراد اصلا دکتر خوبی نیس . من فقط برای ویزیت پیشش رفتم . هی منو از این اتاق به اون اتاق برد واسه عکس و سونوگرافی . در حالیکه من همه آزمایشام و عکسام رو که قبلا گرفته بودم بهش نشون دادم ولی گفت باید اینجا بگیری . آخرش هم گفت باید عمل شی برو وقت بگیر الان . ۸۲۰ هزار تومن هم منو به خاطر سونوگرافی پیاده کرد. 

بعدش یه بار پیش دکتر سنادی زاده و یه بارم پیش دکتر آیتی رفتم که جفتشون گفتن عمل واسه چی . گفتم دکتر مهراد گفته فقط خندیدن گفتن کارت با دارو حل میشه 

2706