2737
2734
عنوان

تجربه های سقطمون

| مشاهده متن کامل بحث + 308306 بازدید | 310 پست

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان خوبم. من واقعا داغونم همین امروز سقط کردم. 

من 22 دی تاریخ آخرین پریدم بود. 2 بهمن تست زدم منفی بود اما 9 بهمن تست مثبت شد بعد دو سال انتظار. حالمون خیلی خوب بود تا هفته 4 افتادم لکه بینی خیلی خفیف سونو رفتم گفت 5 هفتته و ساک حاملگی با ابعاد خوب هست ولی جنین نیست. از اون روز کارم شد دعا که جنین تشکیل شه. دکترم بهم 10 تا شیاف داد که استفاده کردم و لکه بینیم قط شد. باز همه چیز خوب بود تا اول هفته 7 که باز لکه بینیم شروع شد. هفته 7 و 6 روز رفتم سونو مجدد برای دیدن تپش قلب کوچولوم. با کلی ذوق رو تخت سونو دراز کشیدم وقتی دکتر جنین رو بررسی کرد گفت رشدش به حدی خوب بوده که انگار تا همین امروز صبح رشد داشته. دلم ریخت وقتی که گفت اما الان نه تپش قلب داره نه حرکت. گفت از بین رفته همین امروز صبح 😭 خلاصه گفت چند روز دیگه برگرد شاید درست شد. الان 6 روز از اون روز میگذره. مدام لکه داشتم که تبدیل به خون رقیق شده بود از دیشب ساعت 4 صبح خون ریزیم شدید شد به همراه دفع لخته های خیلی بزرگ. ساعت 9 صبح دو تکه گوشتی ازم خارج شد به همراه کلی خون. از اون موقع تا الان که ساعت 3 ظهره خون ریزیم خیلی کم شده. ولی من به هیچ عنوان درد نداشتم اصلا هیچی متوجه نشدم حتی توی این یک هفته اصلا درد نداشتم از دیشب تا صبح هم فقط لخته و خون دفع کردم بدون حتی ذره ای درد. هنوز نرفتم دکتر یا سونو و نمیدونم کامل دفع شده یا نه ولی دیگه خون ریزی ندارم و خیلی کم شده. خلاصه امیدم نا امید شد. خدا بزرگه قسمتم بوده... 

2731

سلام بچه ها   کمکم کنید 

من فقط ۲۳ سالمه.از ۱۷ اسفند حامله بودم ، 

خیلی هم بدن مقاومی دارم همه چی خوب بود تا اینکه یه از خدا بیخبری که باهاش حرفم شده بود محکم با لگد زد تو شکمم و بچه ام از بین نرفت اما ناقص شد.

حدود ۲۰ فروردین بود که این ضربه رو خوردم.دکتر گفت بچه ناقصه  خودش از بین نمیره ولی اگه به دنیا بیادم نقص داره، باید سقط کنی. 

خلاصه اول با زعفرون شروع کردم.چندروز خوردم و تهش فقط دوتا لکه دیدم.بعد روز ۶ اردیبهشت با قرص سایتوتک سه تا واژینال و دوتا زیرزبانی اقدام به سقط کردم.تا چندساعت بعد مصرف قرص دردام شروع شد ، انقدر دردم وحشتناک بود که دور خودم میپیچیدم.رفتیم درمانگاه با سرم و امپول ارومتر شدم.برگشتیم خونه تازه خونریزیم شروع شد و همون لحظه اول کلی لخته بزرگ دفع کردم. دردم همچنان ادامه داشت تا اینکه دیروز تو حموم یه لخته دراز دفع کردم. شب هم دوباره یه لخته اندازه سه تا انگشت دست.ازشون عکس گرفتم. 

خیلی تب دارم و دمای بدنم بالاست.هنوزم لخته های کوچیک ازم خارج میشه.واقعا موندم چرا اینهمه دفع دارم.چون اصولا دکتر گفت باید دوتا لخته اندازه نصف کف دست دفع کنی.یکی جنین و یکی جفتش.اما من تا الان یه لخته بزرگ اندازه کل کف دست، یه لخته دراز اندازه ۲۰ سانت و یه لخته مستطیلی اندازه سه تا انگشت دفع کردم. همسرم میگه دوقلو بوده شاید 

الانم نمیدونم باید چیکار کنم.خودمو زیاد دست دکتر نمیخوام بدم. کورتاژ ک اصلا نمیخوام.

استارتر اگه خوندی حتما جواب بده   واقعا نیاز به همدلی دارم 

" خیلی ترسناکه که یه زن دیگه از هیچی نترسه! اون یه بار تو قمار بدجور باخت! با دستای خودش تمام زندگیشو به آتیش کشید و رو خاکستراش  قهقهه زد! بهش گفتم حالا میخوای چیکار کنی؟ با بیخیالی گفت نمیدونم! ولی من مطمئنم که میدونست و خودش میخواست اینجوری بشه! چون اون یه تنوع طلب بود و از همه چی زود خسته میشد حتی از خوشبختی! ما اسمشو گذاشته بودیم استعداد برای دردسر درست کردن! ..." N.ABC.mybook

منم تجربه اش کردم الان دو روزه بیمارستانم. وحشتناک ترین درد ها رو کشیدم. اخرم کارم به کورتاژ تخیله ای کشید. من اصلا پریود های درد ناک نداشتم . فکر نمیکردم انقد اذیت بشم. کلی هم خون از دست دادم . امیدوارم برای هیچکی پیش نیاد. 

2738

خانما من بتام 78 بود و هفته پنجم که رفتم دکتر و گفت دوسه هفته دیگه برو سونو...

اما تو هفته ششم،اول لک و بعد خونریزی داشتم.عین روز اول پریود بود و درد غیرقابل تحمل نداشتم. فرداش رفتم دکتر سونو واژینال دادم گفتن ساک  و بقایای محصولات بارداری دیده نشد...

دکتر گفت خودش دفع شده...

الان دوتا سوال دارم...

یکی اینکه ممکنه حاملگی من پوچ بوده باشه؟

تنها علایم بارداریمم معده درد و ضعف بود.

و سوال بعدیم اینه که الان شش روز خونریزی داشتم که الان کمتر شده.این الان پریودم محسوب می شه؟

کی می تونم دوباره رابطه رو شروع کنم برای بچه دار شدن؟

منتظر معجزه خداوند هستم...😊

چند تا توصیه هم دارم برای دوستان. من بارداری پوچ داشتم وساک حاملگیم  ۴ هفته رشد کرده بود من هفته ۹ بودم که خونریزیم شروع شد. همه میگفتن چون کوچیکه اذیت نمیشی که بدترین و سخت ترین دردها رو کشیدم. کلا به حرف کسی گوش ندید. بدن هر کسی یه جوریه. من الان دچار کم خونی شدید شدم دو واحد خون گرفتم بعد گذشت یه هفته هنوز سردرد های بد دارم. به هیچ عنوان تنها نمونین. من دو هفته ای بود که لکه بینی قهوه ای داشتم. دکترم برای قرص تجویز کرد ولی درست روزی که همسرم زنگ زد و گفت قرص و پیدا کرده قبل اینکه قرص و استفاده کنم .به خونریزی افتادم.دو ساعت خونریزی شدید داشتم بعد دو ساعت چشمام سیاهی رفت و افتادم . بعدم که بیمارستان و بستری شدن و دردهای بسیار وحشتناک و اخرم که کورتاژ شدم. بارداری اولم بودد. الانم که خونه نشین شدم کم خونی دارم. و به شدت نگرانم هم واسه این که کورتاژ شدم هم واسه بارداری بعدی . سقط و خونریزیش خطرناکه خیلی مراقب خودتون باشین.از خدا میخوام که برای هیچ کسی پیش نیاد . انشااااااااا

منم در حال سقطم دقیقا الان ۶ روزه.روز شنبه بود که دکتر رفتم دکتر گفت رشد نکرده و باید سقط بشه واسم قرص نوشت.قرص سایتوتک مصرف کردم یه ورقه ش رو یعنی ۱۰ عدد.بعده ۲ ساعت دردم شروع شد با خون ریزی ولی خیلی خیلی کم لخته داشتم قرصم که تموم شد رفتم سونو.دکتر گفت سقط نشده و دوباره باید قرص مصرف کنم ولی دوز قرص و بیشتر کردم با مصرف قرص خون ریزیم شروع شد با لخته های نسبتا بزرگ بعده اخرین قرصم دو لخته خیلی بزرگ ازم خارج شد که یکی شون نقطه های سفید داشت بعده اون خون ریزیم کمتر شد تا الان که ۲۴ ساعت گذشته اصلا خون ریزی ندارم حتی یه قطره.الان نمیدونم واقعا سقط شده یا نه.خیلی نگرانم واقعا نمیدونم چیکار کنم تا دو روز دیگه همه جا تعطیله هیچ جایی نیست به خاطر عید.به نظرتون سقط شده یا یه بسته قرص دیگه هم مصرف کنم....؟؟؟؟!!!!!!!!!

با سلام به دوستان من هم به فاصله۶ماه دوتا سقط داشتم هردوتاش هم تو هفته ۱۳یا۱۴بودن اولی که تو سونوntگفتن بچه مشکل داره ولی توهفته سیزده لکه بینی داشتم بعدش تو سونو نشون داد که قلبش نمیزنه تو بارداری دوم بچه سالم بود و هیچ مشکلی نداشت ولی بازم تو هفته ۱۴ یه لکه رو دستمال کاغذی دیدم چون تو تعطیلی بود۲روز بعدش رفتم سونو گفتم دیگه قلبش نمیزنه 

2706