2733
2734

ن عزیزم ولی تو فر راحت تره واس خودت خب از دفترچه راهنما استفاده کن

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن عزیزم ولی تو فر راحت تره واس خودت خب از دفترچه راهنما استفاده کن

اگه توقابلمه اب بریزم بنظرتون طعمش بد نمیشه؟مواد داخلش ابکی نمیشه؟

خداجونم ممنون از معجزه ی قشنگت...مواظب پسرقشنگم باش..😍😍
اگه توقابلمه اب بریزم بنظرتون طعمش بد نمیشه؟مواد داخلش ابکی نمیشه؟

ن اب نریز اول مرغو جدا یکم ابپزش کن ک نیم پخت بشه بعدش مواد شکمشو پر کن بعد داخل قابلمه بزرگ و گود روغن بریز زیرشو کم کن بذار نم نم بپزه و سرخ بشه و یه روش ک سرخ شد اروم با دوتا کفگیر چوبی برش گردون تا روی دیگش سرخ بشه سعی کن ظرفت نچسب باشه ک مرغت نچسبه ب ظرف

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
ن اب نریز اول مرغو جدا یکم ابپزش کن ک نیم پخت بشه بعدش مواد شکمشو پر کن بعد داخل قابلمه بزرگ و گود ر ...

ممنون ازشما عزیزم

سس جدا بلدی شما؟

بنظرم خشک میشه بدون سس درسته؟

ممنون ازشما عزیزم سس جدا بلدی شما؟ بنظرم خشک میشه بدون سس درسته؟

میتونی از اون اب مرغ ک باهاش نیم پزش کردی استفاده کنی

2738
میتونی از اون اب مرغ ک باهاش نیم پزش کردی استفاده کنی

ببخش عزیزم سوال پیچت کردم 

مایکروفرم رو یاد گرفتم حالا یه سوال برامرغ شکم پر وماهی بایدکره بزنم به پوستش؟

ببخش عزیزم سوال پیچت کردم  مایکروفرم رو یاد گرفتم حالا یه سوال برامرغ شکم پر وماهی بایدکره بزن ...

ن گلم لازم نیس دوس داشتی بزن