2752
2734
عنوان

جشن عقد

136 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من نامزدم  چن شب پیش خانواده شوهرم اومدن برا مراسم عقد حرف بزنن و تارخشو تعیین کنند ک گفتن میخایم عروسی رو زود بگیریم ینی بعد عید و جشن عقد نگیریم (توفامیل ماهزینه عقد برعهده خانواده داماده) پدرو مادروم حرفی نداشتن و گفتن تو این اوضاع گرونی جشن عقد نگیریم بهتره زودتر برین سرخونه زندگیه خودتون الانم بعضیها بهم میگن ن حتما مراسم عقد بگیر تودلت میمونه بعدا پشیمون میشی و ارزش خودتو کم نکن و خودتو کم نزن و فلان الان بنظرشما چکارکنم گفتم ازتون ی نظر بخام البته ماقبلا باهم دوست بودیم حدود دوسال و امسال برج ۶نامزدشدیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم ب حرف بقیه نکن پول اول زندگی وقتی عروسی میخوای دیگه عقدت چیه بخدا همش هزینس و حسرت از دست رفته ها 

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
2731

همسر درک کن ، ارزش ب این چیزا نیست، والا گرانی بیداد میکنه ، بنده خدا کمرشان خم شده دم نمیزنن زیر این فشار اقتصادی ، شما میخاید زود ازدواج کنید من بودم جشن نمیگرفتم، تازع اونم عقد، عروسی باز مهم تره جشن میگیرید ان شالله

من و شوهرم البته عقدیم و ی ماه دیگه عروسیمونه 

ماهم دوست بودیم س سال بعد جشن نامزدی گرفتیم کل فامیل بودن بعد ی سال عقد کردیم بخاطر گرونی و خودمون هم دوست نداشتیم من و شوهرم جشن عقد نگرفتیم فقط خانواده من و اقامون بعد عقد رفتیم شام رستوران و اومدیم خونه همین

من جشن عقد نگرفتم 

عروسیمم خیلی مجلل نگرفتم

اصلا پشیمون نیستم

تازه بهت بگم من هیچی از عروسیم یادم نیست انگار یه روز گمشده تو گذشته مه 

بعضی وقتا میگم من چجوری اومدم تو این خونه ! با عروسی یا بی عروسی

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.