2733
2734
عنوان

دلم بدجوری گرفته میشه بیاید

268 بازدید | 11 پست

امروز کسیو ک یه زمان همو میخاستیم دیدم...داره نامزد میکنه با دختره اومده بودن خرید😔....

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن انتظار ندارم اینو بگید

فقط دلم گرفت...ب کجای دنیا برمیخورد اونی ک باهاش رفته بود خرید من بودم

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔
2740
😐😐😐 شانس نداری اد اونو دیدی  اونم تورو دید

اره دید .تو یه شهریم ...اونم منو خیلی میخاس من نامردی کردم شوهرکردم.بعد نامزدیم اومد خیلی ازم گلگی کرد ولی چاره چی بود...امروزاونم باناراحتی بهم نگاه کرد

سر چی بهم خورد 

اون منو نخاست...گفت تو لیاقتت بیشترازمنه.گف ی مدت میرم جایی برمیگردم .رفت برنگشت جواب تماس و پیام نداد...رفت ک رفت.من نامزدکردم برگشت

اون منو نخاست...گفت تو لیاقتت بیشترازمنه.گف ی مدت میرم جایی برمیگردم .رفت برنگشت جواب تماس و پیام ند ...

پس دیگه برای چی گلگی کرده به تو وقتی خودش رفته 

اگه خیلی دوست داشت چرا رفت میموند تلاش میکرو میجنگید واسه رابطتون بدم میاد از ادمایی که تک نفره برای رابطه دو نفره تصمیم میگیرن 

حالا با شوهرت خوبی ؟

پس دیگه برای چی گلگی کرده به تو وقتی خودش رفته  اگه خیلی دوست داشت چرا رفت میموند تلاش میکرو م ...

میگفت میخاستم امتحانت کنم ببینم میمونی به پام یا نه.که تو بی معرفتی کردی....اره خوبم با شوهرم