2737
2739
عنوان

دلم میخواد با خدا حرف بزنم

924 بازدید | 45 پست

انقده دلم گرفته که دیگه کسی نمیتونه حالم خوب کنه.

دلم میخواد دور یه میز بشینیم روره روی هم من بگم هی بگم هی بگم هی بگم بعد دستامو بگیره نازم کنه بگه اشکال نداره داری درست میری داره همه چی درست میشه .

روزای سختت تموم شد نگا من پیشتم من کنارتم .

بگه ببین زینب من هنوز دوست دارم هنوزم برام عزیزی .هنوزم هرجی بخوای بهت میدم .

کاش میشد خدارو بغل کرد کاش میشد بوش کرد باش حرف زد .

دلم فقط همچین ارامشی میخواد .

تاحالا انقد دلم تنگ نشده بود.

همیشه یه راهی پیدا میکردم برا حالم .

ولی اینبار فقط خودشو میخوام .

خیلی خوب میشد اگه میشد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی الان که داری همین کار رو میکنی

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
2738

برو تو حیاط به اسمون نگاه کن حرفاتو بزن

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

عزیزم وضو بگیر رو به قبله بشین همینارو بگو مطمئن باش خدا تو دلای شکستس.دوس داره صداتو بشنوه.اون موندنیه فقط

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

گلم یه کاغذ قلم بردار

هر چی تو دلت همه و همه رو برا خدا بنویس

باهاش خیلی راحت و صمیمی بحرف؛آخرم اون کاغذ رو بزار لای قرآن؛بسپر ب خودش تموم غماتو؛خیلی سبک میشی

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
 هیچکس به اندازه من دلش غم نداره در حال حاضر

خدا بزرگه

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.