2733
2734
عنوان

نی نی یار لطفا تشریف میارید

960 بازدید | 25 پست

تاپیک من با عنوان تنها عشق زندگیم آبادانی بود ترکیده.

میشه علتشو بگید ؟ 

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

اگه ممکنه لطفا برش گردونید . کاربرا میخوان که برگرده تاپیک . 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ذخیره کرده بودم 

میشه لطفا نی نی یارو تگ کنید

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2728
ندیدم تاپیکتو ولی اگه خلاف قوانین سایت نبوده احتمالا کاربرا گزارش زدن واست

خاطرات بود و هیچ موردی نداشت عزیزم

میشه لطفا نی نی یارو تگ کنید

سلام عزیزم با گزارش حذف شده فعالش کردم ولی چون با گزارش حذف شده دوباره بسته میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
سلام عزیزم با گزارش حذف شده فعالش کردم ولی چون با گزارش حذف شده دوباره بسته میشه

ممنون از محبت شما . 

میشه بذاریدش تا من ازش اسکرین بگیرم😔 برای چنتا کاربرای ؟ 

نی نی یار عزیز وقتی الکی گزارش میزنن چزا شما حذف میکنید؟

ما حذف نمیکنیم به صورت خودکار بسته میشه ما هم متوجه نمی شیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
ممنون از محبت شما .  میشه بذاریدش تا من ازش اسکرین بگیرم😔 برای چنتا کاربرای ؟

فعلا که فعاله اسکرین بگیرین 

مامیخوایم برگرده....من نمیتونم به قشنگی توصیفای شما واسه خواهرم تعریف کنم😭😭

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغضهایی که به اجبار فرو داده ام...التماست میکنم فقط یه سوزن...تکه تکه شدنم باخودم...

ممنون از محبتتون من بارها میخونم واقعا قشنگ داستان زندگیش واینکه استارترعزیز خیلی خوب تاستارترعزیزقشنگ میشه درکش کرد تمام مراحلش رو  

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
2706