2737
2739

جواب بدید لطفا 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

اون درمانگاه تخصصی شفا بهم گفتن قبلا دکتراش خوب بوده ولی الان نمیدونم اتقاقا من رفتم قیمتاشونم مثل بقیه جاها بود عصب کشی ۶۰۰ . ولی کلا سوال منم هست

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج

دکتر پرویز پدیسار .چهارراه خیام خیابان بوعلی ساختمان پزشکان ابن سینا واحد یک البته اون ساخمون همه دندون پزشکاش خوب اند .33345533

اینم بهم معرفی کردن ولی من نرفتم تا حالا چون ب۶ این زودیم وقت  نمیدن

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا زنگ زدم ریوفیان گفت برای سال بعد نوبت میدیم

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

من میشناسم عالی هم هست یعنی محشره  دکتر سجاد ایراندوست . دندان پزشکی ثامن الامه ملاصدرا عالیه من خودم انجام دادم یعنی دکترش انقدر شوخ طبع یعنی بری ببینی عاشقش میشی 😢😍

2738