2737
2739
عنوان

کم بودن آب دور جنین

77 بازدید | 13 پست

سلام خانما 

من هفته ی ۳۵ هستم و متاسفانه سونو بیوفیزیکال آب دور جنین و ۸ سانت نشون داده

حالا دکترم  نوار قلب جنین و تکرار سونوی بیوفیزیکال و تجویز کرده

تو این چند روز ، روزی ۲۰ لیوان آب و هندوانه و آب پرتقال مصرف میکنم

بنظرتون با این کارا میتونم یکی دو هفته دیگه بگذرونم؟حرکات جنین هم خیلی خوبه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مگه دکتر برات سرم ننوشته؟ اکثرا این موارد براشون سرم تجویز میشه.

فقط با سونو میشه فهمید آب دور جنین کمه؟ هیچ علایمی نداشتی؟

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

واسه منم رسید به ۸و نیم توی ۳۴ هفته 

روزی ۱۲ الی ۱۵ تا لیوان مایعات خوردم با استراحت نسبی ، الان ۳۷ هفته ام شده ۱۳

خیالت راحت حتی اگه کم هم بشه میرسونت تا دو سه هفته دیگه 

چون زیر ۵ بصه خطرناکه

مگه دکتر برات سرم ننوشته؟ اکثرا این موارد براشون سرم تجویز میشه. فقط با سونو میشه فهمید آب دور ج ...

سه تا سرم زدم ولی همون ۸ سانت مونده بود

نه اصلا علائم ندارم

اصلا نشتی هم ندارم

2738
واسه منم رسید به ۸و نیم توی ۳۴ هفته  روزی ۱۲ الی ۱۵ تا لیوان مایعات خوردم با استراحت نسبی ، ال ...

واقعا؟؟؟دکترم یک هفته داره میره تعطيلات کریسمس واسه همین خیلی داره سخت گیری میکنه میگه خیالم ازت راحت شه بعد برم😑

سه تا سرم زدم ولی همون ۸ سانت مونده بود نه اصلا علائم ندارم اصلا نشتی هم ندارم

اگر با سرم هیچ تغییری نکرد بهتر نیست بستری شی و بیشتر سرم بزنن! آخه تا جایی که می‌دونم آب و مایعات جای سرم رو نمیگیره

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
واسه منم رسید به ۸و نیم توی ۳۴ هفته  روزی ۱۲ الی ۱۵ تا لیوان مایعات خوردم با استراحت نسبی ، ال ...

شما هم اصلا نشتی نداری؟اصلا نشتی به چه صورته؟یعنی خانمای باردار اصلا ترشح تو دوران بارداری ندارن؟

شما هم اصلا نشتی نداری؟اصلا نشتی به چه صورته؟یعنی خانمای باردار اصلا ترشح تو دوران بارداری ندارن؟

من ترشح داشتم از اول ولی نشتی نه

نشتی مثل آب میمونه 

وولی ترشحات اغلب زرد یا سفیدن یا شیری رنگ هستن