2733
2734
عنوان

ارشد باغبانی

436 بازدید | 8 پست

سلام به همه عزیزان،دوستان خودتون یا اطرافیانتون کسی بوده روزانه باغبانی،گرایش گیاهان دارویی قبول شده باشه؟میخواستم ببینم رتبه اش چند بوده و منابعش چی بوده.ممنون میشم جوابمو بدین.و اگر کسی تو این گرایش شاغل هست بگین کارش چیه

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
من خواهرشوهرم رتبش 16هزار بیکارم هس

با ۱۶ هزار چه رشته ای قبول شد؟رتبه اش خیلی بالاست😖

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم دیگه والا ولی 16هزار واقعا رتبه بالاییه؟؟؟؟

اره رشته های خوب باید نهایت زیر دو هزار بیاری من با ۵۰۰ نتونستم حتی شبانه گیاهان دارویی قبول شم.چیزی قبول شد؟

اره رشته های خوب باید نهایت زیر دو هزار بیاری من با ۵۰۰ نتونستم حتی شبانه گیاهان دارویی قبول شم.چیزی ...

عزیزم فک کنم متوجه نشدی 16000 رتبش شد الان تقریبا 3و4ساله که پشت کنکور ارشد مونده

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍
عزیزم فک کنم متوجه نشدی 16000 رتبش شد الان تقریبا 3و4ساله که پشت کنکور ارشد مونده

اهان الان متوجه شدم،اره رتبه بالاییه ان شالله امسال قبول میشه

2740