2733
2734
عنوان

بیاید یچیزی بتون بگم عروسا

213 بازدید | 25 پست

اقا کوتاه میگم حوصله ندارم توضیح بدم.اصلا بلد نیستم داستان وار بگم😁

من عمه دوهزار نفرم.

۲۰ سالمه بزرگم نیستم عمه کسی هستم که یک ماهم ازم بزرگتره.

اقا بعد فوت پدرم که ۱۳ سال پیش میشه بزادرای ناتنیمم دیگه نیومدن سمتمون فکر کنم جزام گرفتن .البته ما داداش ناتنی اصلا اصلا حسابشون نمیکنیم هیچ وقتم از این کلمه استفاده نکردم.

خوب بچه هاشونم ندیدیم دیگه.

عروس اخرمون بخاطر اخلاق خیلی خیلی بخصوصش نزفتیم سمتش پشت خونمونم میشه .

خودشم نمیاد .

منو خواهرمم ادمی نیستیم بمونیم توخونه مشغولیم خیلییییی.

حالا بچه اولش به دنیا اومد اینادشاید ماهی یدفه ببینمش.

بچه دومش بدنیا اومد باز من سفر بودم از سفر برگشتم همون شبش که رسیدم رفتم بهش کادو دادم.

دیگه ن اونا اومدن ن من رفتم چون نیستش همیشه خونه پدرشه😑کجا برم ببینمشون.

حالا بچهه دریچه قلبش گشاده نم ریه هاش مشکل دارن البته فکر کنم دوتاشو داره .

ولی انقد ندیدمش که اصلا برام مهم نیست انگار ن انگار برادر زادمه .

اینو میگم به شما عروسای عزیز که وقتی وارد یه محیط میشید وقراره بقیه عمروتونو با اون خونواده باشید انقدر گارد نگیرید الکی چون بیشتر از همه خونواده جدیده که به شما اهمیت میده.

ماکه اینجوریم بقیه خانواده وها نمیدونم .

یعنی هرچی سعی میکنم ناراحت این بچه بشم که الان توآی سی یو بستریه نمیتونم چون نزاشتن ببینمش داداشم میومد خونمونا ولی بدون بچه.الان بچه اولشونم خونه پدر زنشه.

مامانمم هی میگه برم براشون یچیزی ببرم.

خدایی اینجور نباشید اابته اگه خونواده طرف بد بودن خب بد باشید ولی وقتی مثل ما اصلا کاری به کار کسی نداریم خو چرا ادم باید بد بشه🤨😐

البته عروسامون بد مونم نمیگنا اصلا همیشه همه جا مثل کوه پشتمونن یعنی یکی بدمونو بگه حتی اگه نباشیم میزنه طرفو مقابلو دونصف میکنه .ولی نمیدونم چرا اینجورن من فانتزیم اینجور بود از اینا عروسا داشتیم که وقتی توخونن خونه روشن میشه همه میخندن سربه سرش میزارم باهم خوبیم میریم بیرون میریم خوش گذرونی☹

کوتاهت یه طومار بود😑

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم تا حالا شده بشینید باهم رک و روراست صحبت کنید ببینید علت چیه؟ حق شماست برادرزادتون و مادرتون نوه هاش رو ببینه. یعنی چی انقدر ندیدیدشون که بی تفاوت شدید؟ این خیلی بده! کاش زودتر از اینا باهاشون صحبت میکردید و علت این رفتار رو جویا میشدید و خواسته تون رو بدون تعارف میگفتید

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

اومدم بگم من از همون مدل عروسام که عاشق خونواده شوهری بودم که مثلا باخواهرشوهرام بگم و بخندم و بریم بیرون اینا .... 

ولی اونا بی دلیل بخاطر حسادت که مثلا از نظر مالی از ما پایین ترن 

با من بدن اصلا تحویلم نمیگیرن در صورتی که من اصلا ادم فخر فروشی نیستم تا مدتها که گوشی مو عوض کردم مخفیش میکردم موقع زنگ زدن که یوقت فک نکنن عمدا دارم نشونشون میدم😂 یا طلاهامو زیر لباسم پنهان میکنم که نگن داره پز میده ولی اصلا یه حسادت نهفته ای دارن 😐😐

❁◕ ‿ ◕❁
2740
عزیزم تا حالا شده بشینید باهم رک و روراست صحبت کنید ببینید علت چیه؟ حق شماست برادرزادتون و مادرتون ن ...

وای ن حرف بزنیم باش اون اصلا یجور میشینه روبه روت حس میکنی چه غلطی کردی اومدی خونشون😁

باشم حرف بزنم فقط برا خودم داستان جدیدی درست میکنم اون که یا قهر میکنه یا اخلاقش شدید تر میشه .کلا اینجور دائم القهره

منم وقتی با شوهرم دوست شدم فکر میکردم با خواهراش که 3 سال از من کوچیکترن (دوقلوان) خیلی جور میشیم میریم بیرون خرید و اینا ول وقتی وارد خانوادشون شدم کلا یه مدل دیگه بودن فقط خودشونو قبول دارن در حالی که من از هر لحاظ ازشون سرم 

دیگه برام مهم نیست من تک بچم همیشه تنها بودم و مشکلی نداشتم الان هم ندارم 

خدایا شکرت...   

منم از اون عروسام که وقتی خونه نیستم مادرشوهرم حوصله‌ش سر میره، میگه لیلا نیست سوت و کوره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اومدم بگم من از همون مدل عروسام که عاشق خونواده شوهری بودم که مثلا باخواهرشوهرام بگم و بخندم و بریم ...

تو فانتزی من بودی☹

دلم عروس شاد شنگول از اینا که میزدیم توسر هم میخواست.

از ایما که توهر خونه ای میبینم😭

۷ تا عروس داریم هیچ کدومشون اینجور نبودن

منم از اون عروسام که وقتی خونه نیستم مادرشوهرم حوصله‌ش سر میره، میگه لیلا نیست سوت و کوره

نگا خدایی همه مردم از این عروسا دارن فقط ما نداریم بدبخت مامانم همیشه انقد بهش میرسه یلکه بهتر بشه ولی قیافش بدتر میشه.

😁😁😁

شکست عشقی میخوره😁

وای ن حرف بزنیم باش اون اصلا یجور میشینه روبه روت حس میکنی چه غلطی کردی اومدی خونشون😁 باشم حرف بزن ...

پس به برادرتون بگید وقتی میای حداقل بچه هاتو بیار ببینیم برادرزاده هامون چه شکلی ان، فردا تو خیابون عین غریبه از کنار هم رد نشیم😑 بگو از دل برود هر آنکه از دیده برفت، پس داداش گلم اگه میخوای بچه هات محبت مادربزرگ و عمه ها رو هم داشته باشن به فکر باش و فقط به حرف خانومت چشم نگو

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
تو فانتزی من بودی☹ دلم عروس شاد شنگول از اینا که میزدیم توسر هم میخواست. از ایما که توهر خونه ای م ...

اه لانتی من دقیقا همونجورم ولی خب خواهرشوهرام اصن بامن جور نیستن منم تمام این جنگولک بازیارو با اقای همسر انجام میدم 

🔨😂 

❁◕ ‿ ◕❁
2706