2737
2739
عنوان

سیاست زنانه

438 بازدید | 23 پست

خانمای باسیاست سایت 

هرکدوم ی جمله بگید ک سیاست خودتونو در برابر شوهرتون نشون میدین اون گوش بحرفتونه یا مراعات خواسته ی شمارو میکنه

مام مثه خواهر کوچیکتون بگید فیض ببریم

از آسمان فراریم و حس میکنم شبی ببلعد آخرش مرا میان لایه ی ازون...گذشتیم باهم از نگاه بی فروغ هم به سایه های یک پاساژ به سایه های یک مزون ...دلار تاخت میزند و شیخ تار میزند شراب را سبو سبو و نفت را گالن گالن✍🏻

بنظرم بهتره شماره زن داداش اون تاپیک پربازدیدرو  بگیری

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
بنظرم بهتره شماره زن داداش اون تاپیک پربازدیدرو  بگیری

دقیقا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بنظرم بهتره شماره زن داداش اون تاپیک پربازدیدرو  بگیری

😁😁😁😂عالی بود

از آسمان فراریم و حس میکنم شبی ببلعد آخرش مرا میان لایه ی ازون...گذشتیم باهم از نگاه بی فروغ هم به سایه های یک پاساژ به سایه های یک مزون ...دلار تاخت میزند و شیخ تار میزند شراب را سبو سبو و نفت را گالن گالن✍🏻
2728

هیچی با زبونت مرد رو رام کن هیچی بهتر از زبون چرب و نرم رو مرد تاثییر نداره.. همیشه سعی کن جلو روش با مامان و خواهراش بحث نکنی و مظلوم نمایی کن ک بعدا بگی حق با تو بوده .. 

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
هیچی با زبونت مرد رو رام کن هیچی بهتر از زبون چرب و نرم رو مرد تاثییر نداره.. همیشه سعی کن جلو روش ب ...

اخه مال من یجورریع

مثلا محبتش میکنم میگم دلتنگشم یا کنارم باشه یا باهام بیاد گردش

همه اش میگه حوصله ندارم

حال ندارم

گردشم ببینه مامانش کجا میخاد همونجا میریم خواسته ی من بی ارزشه براش

مامانش حتما باید باشه باهامون بعد خانوادگی هم میریم تفریح کناراونا راه میره

منم هی میرم دستشو میگرم دستمو ول میکنه باز میره همون سمت😕😖

اخه مال من یجورریع مثلا محبتش میکنم میگم دلتنگشم یا کنارم باشه یا باهام بیاد گردش همه اش میگه حوصل ...

یا خدا .. شوهرت خیلی متمایل ب خونواده خودشه .. این خیلی بده .. والا شوهر من از اول زیاد ب مادر و خواهرش وابسته نبود .. کلا چ تو دوران دوستی چ ازدواج وابستگیش ب من بیشتره تا خواهر و مادرش ..کلا متمایل ب من و خونواده ام تا خونواده خودش

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2740
یا خدا .. شوهرت خیلی متمایل ب خونواده خودشه .. این خیلی بده .. والا شوهر من از اول زیاد ب مادر و خوا ...

اره بخدا کلافه شدم از دستش

کلا خیلی گند دست و پا چلفتیه هر دفعه گند میزنه من باهاش مدارا میکنم

تقی ب توقی میخوره ب خانوادش میگه

کلا کم وقتش. با منه

مشاورم رفتم واسه شیش ماهش خوب بود باز شد مثه قبل

نمیدونم چیکار کنم نفر اول زندگیش خودم باشم

تو منی یا من توامممم چرااا شوهرت مثه شوهره منه 😭😭😭😭😭

داغونما من خیلی احساسی ام اون بر عکس

گور باباش ولش کن

بچه نداشتم دقیقا ولش میکردم 

همه اش میگم درس میشه ولی نمیشه

بچه نداشتم دقیقا ولش میکردم  همه اش میگم درس میشه ولی نمیشه

همشون همینن  شوهر منم همینطور بود  حالا ک مریضم کرده    ادم  شده  حالام میخام نشه

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
همشون همینن  شوهر منم همینطور بود  حالا ک مریضم کرده    ادم  شده  حالا ...

منم دارم مریض میشم بخدا

پراز ترس و آشوبم

دلم واسه خندهام تنگ شده

2706