2737
2739
عنوان

میشه لطفا بیایید

124 بازدید | 18 پست

سلام خانوما پسرم دو سالو نیمشه یک ماهه از پوک گرفتم بعضی شبا جاشو خیس میکنه بعضی شبا تا صبح خشکه بعضی شبا هم میبرمش دستشویی.اینم بگم که مایعات خیلی میخوره .به نظرتون هنوز زوده که جیش نکنه جاش؟

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب تو خواب طبیعیه

حتما قبل خواب ببر دوساعتم بعد از اینکه خوابید بیدارش کنن ببر کم کم میفهمه نباید جاشو خیس کنه

اما نزار جاش خیس بشه و عادت کنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
هر شب باید ببریش دشویی وسط خواب

مثلا چه ساعتی ببرم دیشب شش پاشدم خیس کرده بود ولی خیلی مایعات خورده بود 

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

اره زوده نگران نباش یه مدت دیگه کنترل میکنه.  الان پسرمن2سال3ماهش شده. دیگه جیش نمیکنه. اما مثلا 2ماه پیش شاید جیش میکرد. خیلی جیش داشته باشه دم صبح 6،7میره دستشویی خودش. 

شب تو خواب طبیعیه حتما قبل خواب ببر دوساعتم بعد از اینکه خوابید بیدارش کنن ببر کم کم میفهمه نباید ج ...

روزا  قشنگ میگه هم جیش هم پی پی ولی شبا گاهی خیس میکنه جاشو

2738
مثلا چه ساعتی ببرم دیشب شش پاشدم خیس کرده بود ولی خیلی مایعات خورده بود 

شما ساعت 5ببرش. مایعاتشم  کم کن. ما الان چای بخوریم شب اونم میخواد. یا کم میریزم یا یواشکی میریم میخوریم. 

اره زوده نگران نباش یه مدت دیگه کنترل میکنه.  الان پسرمن2سال3ماهش شده. دیگه جیش نمیکنه. اما مثل ...

خداروشکر پس.اخه ترسیدم نکنه شب ادراری باشه

زیرش پارچه زیر پلاستیک دار بزار

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
خب داری میگی مایعات میخوره زیاد...دم عصر کم کن مایعاتش رو

دیشب قبل خواب سوپ خورد بعدش نزدیک به یه لیوان اب پرتقال بعدش شربت شیره انگور دوباره قبل خواب اب خورد

دیشب قبل خواب سوپ خورد بعدش نزدیک به یه لیوان اب پرتقال بعدش شربت شیره انگور دوباره قبل خواب اب خورد

زیاد دیگه خیس میکنه.  اب پرتغال شب ها نده بهش. صبح بعد صبحانه. 

2706