2737
2739

سلام

من چندوقت پیش یه پیجی دیدم در اینستا 

برای یه دختر متولد ۷۷ که متاهل بود و بچه داشت. 

اول برام جالب بود که نسبت به سنش بچه بزرگی داشت

معلوم بود حدود ۱۴-۱۵ سالگی ازدواج کرده.  چندروز استوریاشو دنبال کردم دیدم روال پیجش اینجوریه که از صبح تا شب از پیازداغ درست کردن تا پاک کردن اجاق خونه رو میذاره و کاراشو توضیح میده. مثلا امروز سه بار خونه رو جارو‌کردم یا الان داریم با آقایی :/ فیلم میبینیم...  اون میون با پیجهای دیگه تبادل داشت. دیدم اون پیجها که تبلیغشونو میذاره هم همه همینجوری هستن. از همین خانمها که دستاورد خاصی ندارن تو‌زندگی جز پخت و پز و بشور بساب و فقط روزمرگی ها رو  استوری میکنن. 

نکته جالبش این بود که هرکدوم حداقل ۳۰-۴۰ هزار فالوور هم داشتن

برای من سواله که واقعا این محتوایی که اینجور پیجها میذارن چه ارزش افزوده ای برای دیگران داره که دنبال میکنن؟ من قصد توهین به سبک زندگی کسی رو‌ندارم 

فقط این به ذهنم اومد که چرا این تعداد خانم وقتشون رو برای کارهای بهتری نمیذارن؟ 

همه تمیزکاری و غذا پختن و بچه داری دارن دیگه

این فیلم گرفتن نیاز نداره

یه پیج هایی هستن مثل پیج خانم انوشه انصاری که فضانوردن و زندگیشون پرافتخار. جالبه که اونا انقدر سعی ندارن در این فضاها خودی نشون بدن.  

اینجور که من دیدم اینستا شده یه تریبون عمومی که هرکی یه کم اعتماد به نفس داشت بره اونجا خودشو یه شخصیت خاص تصور کنه و دوربینو بگیره روی زندگی شخصیش و به دیگران خودی نشون بده

نظر شما چیه در این مورد؟ 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

افراد عقده ای و کمبود دار،جایی رو برای ابراز دیوونگیها و کمبودهاشون نداشتن،برای همین اینستا رو زدن و اینجوری شد که تمام بیماران روانی جایی برای عرض اندام پیدا کردند،اینستا همش دروغه،زن و شوهری که از بوسه عاشقانه شون بعد ۱۵سال بی حجاب تو فضای مجازی عکس میذارم و بهم گل میدن،واقعا تو زندگی واقعی همینن،؟یا فقط برا پوله،یا جبران نبود همون محبتی که عکسشو میزارن

2738
یه پیجی هست..از شلخته کاریشاش عکس و استوری و کپشن میذاره

منم دیدم 

جالب بود

یه ایده است که مردم اول از تعجب فالو میکنن

بعدا از همون فالوورها استفاده میشه برای تبلیغ

حالا برو یه سال دیگه پیجشو ببین تبدیل به شاخ و پلنگ شده!!!من نمیدونم تا قبل از اینستا ملت چجوری زندگی میکردن و از کی ایده میگرفتن!!!

طرف استوری زده پیاده روی شکرگزاری مرسی از نازلی جونم!حالا انگار نازلی نبود پا نداشتی !!!

اون یکی شروع ورزش با شبنم جون و آقاشون!!!

چالش هشت لیوان آب با گونش جون!!!!

فکر کنم ملت تو اینستا بپرن تو چاه یه عده پشت سرشون میپرن شاید خبری باشه 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
من همچین پیجاییو دنبال نمیکنم ولی خوب مشکلی هم باهاشون ندارم.سلیقه ها متفاوته و دغدغه ها یکسان نیس.

درسته منم کاملا با جمله آخر شما موافقم

ولی وقتی دغدغه غالب خانمهای جامعه میشه فقط همون بشور بساب این یه کم خطرناکه

برای منم جای تعجبه که بیشتریا دقیقا همین پیج‌های روزمرگی مزخرف رو دنبال میکنن

نمیدونم انقدر که بعضی بیکارا بلانسبت فوضولن حال میکنن خونه زندگی دیگرانو ببینن. اینام از این فوضولا استفاده میکنن

حتی یه مورد من یه خانومی رو دنبال میکردم که محتوای پیجش چیز دیگه ای بود و یه هایلایت توی قسمت استوریا داشت به نام روزمرگی گاهی که استوریای روزمرگی داشت میذاشت اونجا

بعد اسکرین شات از اون هایلایت گرفته بود میگفت ببینین بازدید این هایلایت روزمرگی چندین برابر بازدید استوریای دیگه‌س😐😐😐 خودشم تعجب میکرد میگفت چرا؟

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
2706