2737
2734
عنوان

از درد خوابم نمیبره

271 بازدید | 21 پست

بچه ها گوش درد گرفتم شدید فک کنم داخل مجرای داخلی گوشم دمل زده چندسال پیش هم همینجوری شده بود.از درد به گریه افتادم دیکه قرص ژلوفن خوردم و چرک خشکن و کمپرس گرمم گذاشتم چکار کنم دردش اروم شه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین از دندانت نباشه ، چون چند وقت پیش یکی از فامیلای ما گوشش هی چرک میکرد خوب نمیشد اخرش دندون عقلش ...

نه گوشمه بابا ولی انقدر متورمه دهنمو نمیتونم کامل باز کنم ته فکم درد میکنه

ای خدا اخه جا قحطی بود واسه جوش!

نه گوشمه بابا ولی انقدر متورمه دهنمو نمیتونم کامل باز کنم ته فکم درد میکنه ای خدا اخه جا قحطی بود و ...

برای این بنده خدا هم تو گوشش چرک کرده بود اما از دندونش بود این چرک

دنیا عین تصورات ما نیست 
2738

منم از درد لگن و درد دنده خوابم نمیبره  

برای خواب میمیرم ولی ی ربع ی بار از درد بیدار میشم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
برای این بنده خدا هم تو گوشش چرک کرده بود اما از دندونش بود این چرک

اخه اصلا فک بالام دندون عقل ندارم بعدم حس میکنم جوش رو تو گوشم تیر میکشه به سمت مغزم خیلی درد بدیه خدا  واسه هیشکی نخواد فک کنم تا عفونتش خارج نشه همینجور درد کنه.من هر کاری بلد بودم کردم دیگه نمیدونم چکار کنم دردش کم شه

وتسه عفونت خوبه؟ندارم کهدفردا باید برم بخرم یکاری بگین الان انجام بدم آروم شم

آره خوبه سیگاردودشوبفرست توگوشت

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
بدون نسخه میدن؟

اره میدن...فقط کنارش انتی بیوتیکم بخور..همون ژلوفن هم ورمشو کم میکنه هم دردشو هر ۸ ساعت بخور ی دونه دلی معدت خالی نباشع

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2706