2752
2734
عنوان

بارداری

59 بازدید | 7 پست

سلام خسته نباشید من پریودم نامنظم بوده سه ماه درمیون پریود میشدم و چهارروز بعد رابطم پریود شدید شدم و دیگه پریود نشدم و تست هم ده بار دادم منفی بود بعد سه ماه یه امپول پروژسترون زدم و هفت روز بعدش پریود شدید شدم امکان حاملگی وجود داره و بعد اون هم هیچ رابطه ای نداشتم.ایا وقتی پروژسترون میزنیم و پریود میشیم یعنی باردار نیستیم؟

امپول پروژسترون اگه حامله باشی بزنی ،جای نی نی رو سفت میکنه.اگه نباشی بزنی، پریود میشی

https://ooma.org/joinapp/invitefriend/n_a_f_a_s

من ازین برنامه استفاده میکنم خیییلی خوبه هم حساب بارداریمو داره هم تصاویر نی نی رو میزاره ک تو ۷ ماه چه شکلیه تو سونو یا چقدری شده وزنش چقده و اینا
مراقبتهای بارداری عوارض هر ماه بارداری کارهایی ک باید یا نباید انجام بدم و خیییلی چیزای مفید دیگ ..در ضمن دکتر انلاینم داره ک جوابگو هست.
اگ دوستداری شرکت کن

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوماهه پریود نشدی؟؟ بی بی چک نزدی؟؟

چرا سه چهار روز پیش زدم منفی بود، و کلا پریودم از قبل هم نامنظم بوده مثلا من بعد رابطم ک چهار روز پریود شدم سه ماه نشدم ک با پروژسترون شدم