2737
2734

من حالم بد میشه یعنی به درجه ای از عرفان که میرسم مینویسم وقتی بنویسم یعنی اقا حالم بده این دیگه اخرین درجشه.حالا خواستید بخونید چیزیم بگید نخواستیدم که نخواستید.

من بعد ۵ سال دوستی و رابطه ی ناموفق مزخرف نالایق تصیم به رفتن گرفتم چه رفتنی وقتی همسایس وهمیشه میبینمش.

بعد اون من باکسی دوست نشدم که اون حس وحال برنگرده که دلم تنگ نشه که نخوامش .

گذشت وگذشت ومن دوست نشدم شاید بایکی یه هفته حرف زدما ولی دوست نشدم نخواستم کسی جاشو بگیره.

من با خوشی کسی یادش نمیکنم چون خوشی ندیدم که یادش کنم.

من با درد ورنج ورابطه های الکی بقیه یادش میوفتم .وقتی یکی میاد بامن درد ودل میکنه واز چرت بودن رابطه میگه من دلم تنگ میشه برا اون خود آزاریا دلم تنگ میشه برا جنگ اعصاب مریضیا فشار عصبی افسردگی صداش بوش.حرفاش برا شب بخیر وصب بخیرا برا اذیتاش لج کردناش شوخیاش .

نفس کشیدناش براهمه اینا دلم تنگ میشه مریض میشم گریم میگیره نمیتونم تحمل کنم درد ودل کسیو .

ولی بخاطر مهربونی زیادم به خاطر اینکه فقط منم که گوش میدم منم که وقت میزارم همه میان بامن درد ودل میکنن منم یادش میوفتم.

نمیدونم چه حسی داره به چی فکر میکنه اگه بدونه من دارم با ادمایی حرف میزنم که نمیدونم کین کجان چندسالشونه مردن؟ زنن.؟

حال من انقد بده که حاضرم با یکی حرف بزنم دلم میخواد فقط حرف بزنم خالی بشم.

امروز که دیدمش چقدر دوست داشتم مثل همیشه بخنده دندوناشو ببینم .من دلم به چیزای ساده ای خوش بود ولی انگار قرار نبود ازشون لذت ببرم.

کاش تموم بشه این عذاب کاش دیگه دنیا بیخیال من یکی بشه من نمیتونم این همه تحمل کنم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو پیش مشاوره، چرا کات کردی؟ نمیشه ادامه داد؟

ن نمیشه .

آزارم میداد .

من ازار دادنشو تحمل کردم بلکه خسته بشه خسته نشد .میخواست اذیتم کنه میخواست دیگتاتور بازی در بیاره.

ن نمیشه . آزارم میداد . من ازار دادنشو تحمل کردم بلکه خسته بشه خسته نشد .میخواست اذیتم کنه میخواست ...

ب این چیزاش فکر کن غصه شو نخور باور کن ی روزی میاد ک ب این حالت میخندی یکی میاد تو زندگیت ک همه چی فقط میشه ی خاطره برات

به نام قدرت مطلق الله
2740
چراجداشدین؟

خیانت براش عادی بود.

کم میزاشت برام .

انقدر خوب بودم که خوب بودنای من عادی شده بود.

خسته شده بود از این همه خوبی عشق مهربونی توجه .

اون هرچی بی محلی میکرد من بیشتر توجه میکردم اینجور شد که تفاهم نداشتیم.

چراآزارت بده؟چجور آزاری؟پس چرابهش فکر میکنی؟باهم بودین؟

من رابطه محکم میخواثتم نمیخواستم خیانت کنه.

نمیخواستم فقط تلفونی باشه .

دلم میخواست همو ببینیم از نزدیک انقد نگه میترسم ببینممون .

انقد نگه بتوچه .

انقد نگه گیر نده.

برام هدیه بگیره .

تبریک بگه.

فقط عیدو تبریک میگفت .تولدمو سرلج تبریک نمیگفت.هیچ مناسبتی نداشتیم انقد نداشتیم که برام مهم نبود.

همش دعوا بود .

تواین ۵ سال شاید ۴ وسال ونیمش قهر بودیم.

بهم نمیخوریم.

ولی دوست داریم همو.اون میگفت دوست دارم ولی چیزی نبود که باورش کنم.اخه برامن کاری نمیکرد.ولی با حرص میگفت دوستم داره ولی من دوست داشتن نمیدیدم.

خیانت براش عادی بود. کم میزاشت برام . انقدر خوب بودم که خوب بودنای من عادی شده بود. خسته شده بود ...

همسایه بودین؟

کسی که خیانت کنه ارزش نداره.این وسط فقط شمایی که افسردگی میگیری وخودتو میبازی.وگرنه برای اون آقا مهم نیست که شما بهش فکر کنی یانه اون دیگه عادت کرده به خیانت بهش فکر نکن.دوباره زندگیتو بساز.قبلأ ازدواج کردی یانه؟دختری؟

من رابطه محکم میخواثتم نمیخواستم خیانت کنه. نمیخواستم فقط تلفونی باشه . دلم میخواست همو ببینیم از ...

شما پاپیچش نشو.یه مدت خودتو واسش بگیر بهش کم محلی کن.اصلأ بهش فکر نکن.اگه دوستت داشته باشه خودش پیشنهادازدواج میده.ولی ازمن شنیدن تو این ۵ سال ۴ ونیم سالش قهر بودید شما نتیجه ای وآینده ای باهم ندارید.مخصوصأ که خیانت هم میکنه