2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به این قشنگی هستی دختر!

چرا باید خودتو ببری زیر تیغ؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738
خدایا مرسی فکمو عملی آفریدی🙌

برای منم فکم زاویه دارهههه 😄😄😄دوسش دالممم

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋

یه ماساژی توی نت دیده بودم فکر کردم واسه پوسته انجام میدادم یه مدت بعدا دیدم صورتم یکم لاغرتر شدو زاویه پیدا کرد خواهرم همش میگفت چرا عکسایی که برام میفرستی با فتوشاپ صورتتو کوچیکو فرم دار میکنی بابا فتوشاپ کار. هر چی بهش میگفتم با ماساژ اینطوری شده نه فتوشاپ باور نکرد. کلیپشو ندارم ولی بزنی نت احتمالا پیدا میکنی. به نظرم از تزریق خیلی بهتره. تزریق ضرر داره.امکان داره بهش حساسیت پیدا کنی مجبور شی تخلیه کنی

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
2706