2733
2734
عنوان

مهاجرت از تهران به شهرستان.

| مشاهده متن کامل بحث + 3784 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو حموم زندگی نمیکنیم ک 😂😂😂  ما ساری هسیم از دریا دوره یکم  لباس هم بیرون خشک میکنیم ...

اها فکردم لب دریایین من همیشه ناراحت شمالیام با هوای شرجی

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
2731

من رفتم عزیزم ده سال پیش بخاطر کار همسرم ،تو تهران واسه خودم کسی بودم اما رفتم روز به روز عقب افتادم به یکی از شهرای جنوبی مهاجرت کردم ولی بخاطر امکانات  پزشکی تهران ،زایمان پر خطر و پزشکی بی سواد بعضا شهرستان ها مدام آواره بودم ،بعدم که کلا سطح زندگیم متاسفانه نسبت به اقوام که تو تهران بودن اومد پایین کلا ثگصرفه جو و خیلی قانع شدم و این برای یه زن به نظر من این خوب نیست ،هیچ جا تهران نمیشه  البته نظر دوستان محترم ،شاید من بدشانسی آوردم 

معایب کم بودن امکانات هستش  متاسفانه بعد از مدتی از بی امکاناتی خسته میشه آدم چون تهران زندگی ...

خودمم دقیقا نگران همینام که گفتی ولی بخاطر همون آرامشه گفتم شاید بتونم عادت کنم. خانواده همسرم راضی نیستن که بیان و بخاطر اونا هر چند وقت یبار صد در صد میایم تهران. اون زمانایی که میایم میتونم از مرکز خرید و ایناش استفاده کنم. ولی بقول تو واقعا از اینهمه استرس خسته شدم. استرس برای همممه چی. هزینه ها، آلودگی، کار،....

مادر هستم و 

مامانم و بابام پارسال بخاطر آلودگی هوای تهران یه خونه هم تو رودسر خریدن اکثرا اونجان. ما که گاهی میریم اونجا یه هفته ده روزی میمونیم عالیه. آب و هوا حرف نداره. خلوته ترافیک نیست مشغله الکی نداری. امکانات هم در حد خودش باشگاه و فروشگاه و کلاس و از این چیزا داره.

گل همیشه بهارم.
2740
اها فکردم لب دریایین من همیشه ناراحت شمالیام با هوای شرجی

اتفاقا ما بریم ی شهر دیگه خون دماغ میشیم از خشکی 

یا مثلا پوستمون خشک میشه 

یبوست میگیریم 

ولی مثلا بریم بندر عباس هیچکدوم از اون مشکلات پیش نمیاد 

تو بندر شدت شرجی بودن بالا تره 

چون گرم تره 

جدی خوبه توش زندگی کردن؟

گلپایگان ادمای خشکی و مذهبی  داره،امکانات پزشکی هم صفر ،متخصص های خوبی نداره و اصلا فوق تخصص نداره یکی از فامیل ما بعد بازنشستگی رفت اونجا ولی مدام یا میاد تهران یا اصفهان،فقط کبابا که اونم دیگه الان چنگی به دل نمی زنه، واسه پیرمردها و پیرزنا خوبه

شوهرمن چهارساله که از تهران اومده شهرما خیلی راضیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من رفتم عزیزم ده سال پیش بخاطر کار همسرم ،تو تهران واسه خودم کسی بودم اما رفتم روز به روز عقب افتادم ...

کدوم شهر؟؟؟ متاسفانه شهرای جنوبی رو خیلی محروم نگه داشتن. شاید دلیلش اینه. 

من این امکانو دارم که هرچند وقت یبار یا برحسب ضرورت، مثل همین زایمان بیام تهران.خونمو نمیفروشم. مامانم اینا هم همینطور. مادرشوهرمم نمیاد‌. دوستم رفته شمال ولی ماه اخر زایمانشو اومد تهران بعد باز برگشت.فقط ربط صرفه جویی و قانع شدن رو نفهمیدم. یعنی چون امکاناتی که میخواستین نبوده قانع شدین؟؟ چون اینجا یکی از فامیلای شوهرم هست خیلی وضعش خوبه. خونه زندگیشم عالیه‌.

مادر هستم و 
2706