2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی به دکتر وجرات خودت داره وگرنه میشه من شنیدم بعد از دوسال طبیعی زایمان کردن

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
یاابالفضل من یه پنجرماهه سقط کردم البته زایمان زودرس بود پنج ساعت درد وحشتناک کشیدم .دوبار سزارین کر ...

پنج ماهت بود سزارین شدی؟؟چون اولی سزارین بود؟؟

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
2738

بدن با بدن فرق می کنه من دخترم زردی داشت بستری شد تو بیمارستان هردو بچه هفت روزشون بود من مثل فرفره هم مواظب بچه بودم هم شیشه و وسایلشو می شستم و ازدستگاه بیزون میاوردم عوضش می کردم .اون بنده خدا یه دستشوییمی رفت یکساعت ناله می کرد طبیعی بود ولی کلی بخیه خورده بود. 

نه عزیزم اولی سزارین کردم پسرمو. دومی زایمان زودرس داشتمرطبیعی. دومی هم دخترم سزارین شد فیبرومم هم د ...

اهان من اولی سزارین هستم الان باردارم احتمال زایمان زودرس دارم حالامیترسم زودبیادسزبشم

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
بدن با بدن فرق می کنه من دخترم زردی داشت بستری شد تو بیمارستان هردو بچه هفت روزشون بود من مثل فرفره ...

من سر سزارینم مردم 

تا ده روز فلج مطلق بودم انگار 

دلم نمیخواد دوباره تجربش کنم اصلا 

طبیعی حداقل دردش یه روزه میگذره میره

فرشته های کوچولوی من ...