2737
2739
عنوان

فیلم کره ای بین ها تشریف بیارن

1131 بازدید | 30 پست

سلام خانوما من عاشق فیلم های مدرن کره ای هستم یه بار اتفاقی یه فیلمی رو دوستی بهم داد قشنگ بود خوشم اومده ولی روم نمیشه ازش بپرسم از کجا میشه گیر آورد . دوست دارم زیرنویس فارسی باشه . اگه کسی میدونه راهنماییم کنه از کجا سفارش بدم . دانلودی حوصله م نمیاد سخته دانلودش ادا درمیاره چون با زیرنویس میخوام . ممنون میشم راهنماییم بکنید 

برا خرید نمیدونم من خودم دانلود میکنم. یه تاپیک هم دارم دوس داشتی بیا.  

از سایت پروموویز دانلود کنین زیرنویس فارسی هم داره

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

من از یـ ه سایـت دانلود میکنم ، خیلی راحت و حجم کم دانلود میشـ ه ، سریالهای قشنگی داره .

الان آخرای سریال «عطر» رو دارمـ میبینم ، از اولین قسمت علاوه بر قشنگی خیلی خنده دار همـ هستـ √  

زیرنویس هم هستـ 

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه سایت تو تلگرام معرفی میکنم اونجا فیلم و سریال و اهنگ کره ای میزاره همش هم قشنگ و عالی 

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         
2731
من از یـ ه سایـت دانلود میکنم ، خیلی راحت و حجم کم دانلود میشـ ه ، سریالهای قشنگی داره . الان آخرای ...

عطر عالیه.  من چندماه پیش دیدمش 

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         
2738
ی فیلم خیییلیییی قشنگ ک حوصله سر بر نباشه بهم معرفی میکنی

سریال کره ای عاشقان ماه عالیه حدود ۲۰ قسمت هست ولی عالیه 

ویدیو کلوپ داره اینجا قسمتی 500هس هر فیلمی بخوای

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

تو تاپیکم کلی سریالای خوب معرفی کردیم. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3638178/کی-پاپرا-کی-درامرا-تشریف-بیارین

من پسران برتر از گلو گوش دادم اونموقه ذاهنمایی بودم خیلی باحال برام بود

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

عطر قشنگـ ه ، افسانه دریای آبی هم قشنگـ ه ، .... 

خیلی سریال های کره ای قشنگ داریم بستگی به سلیقه ت داره.

عاشقان ماه آخرش خوب تموم نمیشـ ه

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
تو تاپیکم کلی سریالای خوب معرفی کردیم.  https://www.ninisite.com/discussion/topic/3638178/کی- ...

عاشقان ماه را دیدی عالیه 

گابلین 

نسل خورشید 

دختر دوست داشتنی من 

یه چند تا دیگه یادم نمیاد

عاشقان ماه را دیدی عالیه  گابلین  نسل خورشید  دختر دوست داشتنی من  یه چند تا ...

عاشقان ماه گابلین و نسل خورشید رو دیدم اره عالین. 

دختر دوست داشتنی من رو ندیدم 

2706