2733
2739
عنوان

دیشب از ترس داشتم سکته رو میزدم

1295 بازدید | 25 پست

خواب بودیم نصف شب تقریبا ساعتای 4 5صبح بود. (دخترم عروسک سخنگو داره) شروع کرد حرف زدن منو شوهرم از خواب پاشدیم 😰😰ترسیدیم آخه جاباطریش خراب بود چطور داشت حرف می‌زد میگفت :بیا باهم بازی کنیم اینا... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند سالتونه؟ اگه دهه شصتی باشین، یادتونه یه سریال نشون میداد به اسم داستانهای باور نکردنی

یه قسمتش درباره عروسک سخنگو بود اتفاقا

صاحبشو میکشتن

یهو عروسکه شروع میکرد به حرف زدن، اسم قاتلو میگفت!!!

اخرشم گفت این داستان واقعیه  

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

وای خوبه دیشب تاپیک نزدی

دیشب همه ترسیده بودن منم ریده بودم ب خودم دیگه فقط کافی بود توام این تاپیکو بزنی

انقدری تو بحر این تاپیک ترسناکا بودم که بایام یهو نصفه شب اومد بالا سرم گف بخواب دیگه ۲ نصفه شبه چنان گوشیو پرت کردم ک بابام فقط عینه پوکر نگام میکرد😐😐

حالا هرچی یادم میاد خندم میگیره😂😂😂😂

من نیمه گمشده نمیخوام🌵یکیو میخوام که باهم بریم  گم شیم....🔫😑یک عدد پشت کنکوری هسدم  به نظرم کشور به پشت کنکوری بیشتر نیاز داره تا دانشگاه رفته 
2738
20 سالمه

پس یادت نمیاد. خیلی ترسناک بود

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
تعجبم اینه که خراب بود چطور ممکنه نمیدونم شوهرم راست گفت یانه. می‌گفت اول صداشو کلفت کردحرف زد 

میخواسته سر به سرت بزاره😂😂😂😂😂

من نیمه گمشده نمیخوام🌵یکیو میخوام که باهم بریم  گم شیم....🔫😑یک عدد پشت کنکوری هسدم  به نظرم کشور به پشت کنکوری بیشتر نیاز داره تا دانشگاه رفته 
20 سالمه

۲۰سالته دخترم داری؟

منم همسن خودتم😓