2733
2734

. 😢😭من الان یازده روز از موعود پریودم میگذره اما پری نشدم . و روز ۳ پری از خون  اورژانسی دکترمگفت بده دادم منفی بود و بعدش برام امپول برای باز شدن پری نوشت . حالا از اون روز 7 یا 8  روز میگذره هنوز هم پری نشدم و پریروز یه تست زدم منفی بود . ؟حالا بنظر شما منم باردار باشم . ؟؟؟؟ اگه کسی میدون لطفا کمکم کنه . !!

خیلی وقت بود که میومدم نینی سایت حتی اوایل سال 97 هم ثبت نام کرده بودم ولی نمیدونم چرا کار بریم یهو ترکید . خلاصه مجبور شدم دوباره ثبت کنم ....اینو گفتم که نگید ندید بدید تازه عضو شده حالا اومده نظر هم میده ....😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

یعنی نیستم‌ پس چرا پری نمیاد .  ؟ 

خیلی وقت بود که میومدم نینی سایت حتی اوایل سال 97 هم ثبت نام کرده بودم ولی نمیدونم چرا کار بریم یهو ترکید . خلاصه مجبور شدم دوباره ثبت کنم ....اینو گفتم که نگید ندید بدید تازه عضو شده حالا اومده نظر هم میده ....😏
2731

نه 

امپول تا  ١٤ روز زمان ميبره تا پري بشي

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
منم امپول زدم صبحش پری شدم

من زدم دو بار دو هفته كشيد

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2740

[QUOTE=117724725]اره قابل اعتماده[/QUOمن عصر بتا دادم تقریبا غذا هم خورده بودم . ده دیقه ای جواب دادن وعدد بتا هم ندادن . فقط گفتن منفیه

کاملا قابل اعتماد پریود نشدنتون دلیل دیکه ای جز حاملکی داره متاسفانه

یعنی کیست دارم؟؟؟؟ 

. اخه دل درد و کمر درد بعضی وقتا میشم . 

[QUOTE=117724725]اره قابل اعتماده[/QUOمن عصر بتا دادم تقریبا غذا هم خورده بودم . ده دیقه ای جواب داد ...

تست اورژانسی با نوار انجام میدن ی چیز تو مایه ای بی بی چکاما دقیقه اگه جنس نوار خوب باشه.نیاز ب ناشتایی هم نداره

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
یعنی کیست دارم؟؟؟؟   . اخه دل درد و کمر درد بعضی وقتا میشم .

تا سونو نشی نمیشه حدس زد .میتونه از هزار تا عامل باشه. ایشالله که خیره 

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
۵ شنبه امپول زدم جمعه شذم دکتر گفت بعضیا با این ۲تا نمیشن دوباره میان ۲تا دیگه میزنن تا پری بشن

یعنی دوتای دیگه هم بزنم. . ؟؟؟

من وقتی اقدام کردم برای دخترم همین امپول رو زدم روز سومش پری شدم . ولی حالا یه هفته اس نشدم . . هیچ علایمی هم ندرم !