2733
2739
عنوان

خدایا شکرررررررت

293 بازدید | 15 پست

سلام

بچه ها یه مشکلی برای ما پیش اومده بود که چند ماه بود زندگیمون رو بهم زده بود

به هر دری میزدیم باز نمیشد، من ختم بسم الله رو شروع کردم، از طرفی به امام رضا (ع) هم متوسل شدم، قسمش دادم که کمکمون کنه و قرار گذاشتم هفته دیگه برم مشهد زیارتش....

هنوز ختمم تموم نشده و هنوز مشهد نرفتم اما امروز معجزه‌ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد

من تا حالا با دل شکسته و از ته قلبم از خدا و ائمه چیزی نخواسته بودم، همین دفعه که خواستم به فریادم رسیدن...

خدایا شکرت...

امیدوارم خدا حاجت همه رو بده و رنگ معجزه به زندگی هاتون بپاشه...

از لطف و مهربونی خدا هیچ وقت ناامید نشید، برید در خونه امام رضا رو بزنید، ائمه پیش خدا ابرو دارن، اگه وساطت کنن خدا دست رد به خواسته‌هامون نمیزنه🍃

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشهد رفتی برامنم دعا کن این ماه باردار بشم بچه سالم خوشکل باشه دیگ سقط نشه گلم توروخدا دعا کن این ماه حامله بشم  شقایقم💔

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2731
خدا رو شکر رفتی پیش امام رضا منم یاد کن مرسی

حتما

تمام وقت خالی دیروزم رو تو یکی از تاپیک های قدیمی که در مورد معجزات امام رضا بود، گذروندم

نوشته ها و تجربیات کاربرها رو میخوندم و اشک میریختم

اصلا باورم نمیشه انقدر زود حاجتمون رو داد😭😭😭

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
خداروشکر عزیزم چقدددد برات خوشحال شدم ❤🌹ایشالله همیشه زندگیت سرشار از شادی و دلخوشی باشه

مرسی عزیزم

انشاالله خدا بهترین ها رو برای شما هم رقم بزنه🌺🌺🌺

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2740
مشهد رفتی برامنم دعا کن این ماه باردار بشم بچه سالم خوشکل باشه دیگ سقط نشه گلم توروخدا دعا کن این ما ...

اگه لایق باشم حتما دعا میکنم براتون

از خدا میخوام به حق اما رضا دامنتون رو سبز کنه و یه نی نی سالم و صالح بذاره تو بغلتون🍃

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ان شاءالله که همیشه به حاجات و خواسته های دلت برسی

منم با اینکه تو خواب بهم گفتن نذر بسم الله بردار ولی انجامش ندادم میترسم نصف و نیمه بذارم و بنظرم سخته یه ذره آره؟

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
ان شاءالله که همیشه به حاجات و خواسته های دلت برسی منم با اینکه تو خواب بهم گفتن نذر بسم الله بردار ...

سخت نیست عزیزم

یکم باید وقت بذاری براش

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧