2733
2734

من یازدهم موعدمه 

قراره دهم برم آز بدم 

امروز صبح درد شدید شبیه پری داشتم 

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

بله ممکنه

اما بزار دو روز حداقل از موعدت بگذره بعد برو آزمایش

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شنیدم طرف تا چهار ماهگیش مرتب پریودم میشده 😳

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2740

بله اما اول از نده اول تست بزن مثبت بود برو از بده

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اره درد مثل پریودی داری ولی هر وقت بی بی چک مثبت شد برو ازمایش بده.الان اگه باردار باشی تو بی بی چک& ...

انقد عجولم تا حالا سه تا بی بی زدم ولی هنوز زوده فک کنم 

اره درد مثل پریودی داری ولی هر وقت بی بی چک مثبت شد برو ازمایش بده.الان اگه باردار باشی تو بی بی چک& ...

دیشب که نشون نداد

2706