2737
2739
عنوان

مامانای که بچه یه سال و نیمه دارن

98 بازدید | 21 پست

بچه هاتون رو از شیر نگرفتین ؟

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

من دو روزه که بهش روزا شیر خودم رو نمیدم شبا چجوری بگیرمش که اذیت نشه دیشب دو ساعت گریه کرد بعد بهش شیرم رو دادم و خوابید

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوتا بچمو یک سال ونیمگی گرفتم چون توانشو نداشتم خواب و خوراکشونم داغون بود

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
نه زوده خب!!!! 

غذا هیچی نمیخوره فقط شیر خودم رک میخوره 😔

شبا چجوری خیلی سخته دیشب از دستش سرگیحه گرفتم شیر خودم رو دادم که خوابید 

واسه شب یه راهکار بدین که چیکار کنم راحت بخوابه نصف شب بیدار شد و شروع کرد به گریه

2738
یه چیزی بزن به سینه ات مزه اش عوض شه خودش نمیخوره

چی بزنم🙄

شبا چجوری خیلی سخته دیشب از دستش سرگیحه گرفتم شیر خودم رو دادم که خوابید 

من هردو رو یهویی گرفتم گلم ۲۰ روز سختم بود تا راحت شدم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
هیچی یعنی؟!!!  غذاهای مختلف رو امتحان کردی؟ دکتر بردیش؟

اره فقط میوه میخوره همع میگن از شیر بگیرمش خوب میشه ب سینه  خیلی وابسته هس  همش دهنش هس

چی بزنم🙄

من رب میزدم چون ازرب خوشش نمیومد خودش فرار میکرد.

غذا اگه نمیخوره فعلا شیر بده بهش 

من تآ یک هفته به تولدش شیر دادم، مطمئن شدم غذاش خوبه از شیر گرفتم 

وقت هست نه خودتو نه بچه رو آزار نده 

فقط حیدر ، امیرالمومنین است .

من یسال چهار ماه گرفتم

شیر خشک میخورع الان چون ب لبنیات گاو حساسیت داره

شبا پنج شب اولی ک روز ندادمو دادم بهش البته روی پام میخابوندم بزور بعدش میدادم

اینم جز سینم با هیچی نمیخابید و غذاهای دیگ اصلا نمیخورد

از شب ششم دو شب تا خود صب گریه میکرد د نفری راهش پیبردیم فایده نداشت شب سوم بهتر بود

ولی تا یک ماه خواب زده میشد چون مثلا روزای تو خاب برتی سینه بیدار میشد یا شیشه رو نمیخورد یا رو پام نمیخابید

بهم بگید براتون حمد بخونم
واسه شب یه راهکار بدین که چیکار کنم راحت بخوابه نصف شب بیدار شد و شروع کرد به گریه

دیگه چند شبو باید تحمل کنی من آبش میدادم ابمیوه اب هویج خوراکی مورد علاقه من ۹ شب تا صبح فقط داشتم با شعر و خوراکی خرش میکردم😂قشنگ تا خود صبح بیدار بود تا عادت کرد دیگه 

2706