2733
2734
عنوان

چندوقت بعد عمل زدید بیرون

175 بازدید | 15 پست

تو این هفته نوبت عمل دارم..کلا چجوریه ؟راحته ؟درد بعد عمل داشتید؟ موقع تامبون کشیدن چی؟

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ دردی نداره  تا یه هفته سعی کن مراقب باشی

عمل کردی شما.من بچه کوچیک دارم

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2728
هیچ دردی نداره  تا یه هفته سعی کن مراقب باشی

از چ لحاظ مراقب باشم میشه کلا بگی

2740
عمل کردی شما.من بچه کوچیک دارم

من بله دوران عقد عمل کردم رفتم خونه مادرشوهرم شوهرم مراقبم بود چون خونمون کسی نبود مراقبم باشه

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

من زیاد درد نداشتم ولی بیهوشی هیلی اذیتم کرد و تا هفته اول روزی ۱۰بار بدون اعراق بالا میاوردم هیچی نمیتونستم بخورم 

دنیا دور سرم میچرخید اصلا نمیتونستم بخوابم

فیلیله رو که در اوروم و آتل رو دیگ راحت شدم 

از چ لحاظ مراقب باشم میشه کلا بگی

سر صاف بخواب مراقب ضربه باش سرتو پایین نگیر کمپرس رو حتما بذار 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2706