2733
2734
عنوان

بیاین برا شوهرم نقشه بکشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 72 پست

اگه بارداری که خیلی کارا میتونی بکنی🤭

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بگو زیاد فشار بیاری بهم بچه مون شبیهه خواهرت در میاد 

جان؟طلاقش میده؟ 

استارتر از دور اشاره کردن اینو نگی

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
نخند بخدا خیلی ناراحتم. واسه اوایتچبار تو این چن سال بم گفت خفه شو

واس نقشش خندیدم...خودت بزن ب غش 🤦‍♀️😐

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

بلندشو داری میری آشپزخونه مثلاپات گیرمیکنه به درآشپزخونه خودتوالکی ولو کن وبچسب به شکمت وبزن زیرگریه😁فقط الکی اینکاروبکنی ها😁🤣

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

من شاید کارم اشتباه باشه ولی وقتی ناراحت میشم قهر میکنم باهاش البته بهتربگم ی کم سروسنگین میشم

ومحلش نمیدم

بچهامم میگم بابا مامانو دوباره اذیت کردی😅

اونم میاد منت کشی😂

البته خودم زیاد کشش نمیدم

وقتی هم عصبانی بشه بحث نمیکنم 

2706