2737
2739
عنوان

مبل چه رنگی بگیرم؟

904 بازدید | 31 پست

سلام .خونه ما تقریبا تم طوسی و نقره ای داره ولی کابینتهای اشپرخونه مون قهوه ای تیره ست چون پول نداریم و اونا هم هیچ اسیبی ندیدن و کاملا سالمن به فکر تغییرات توی اشپزخونه نیستم ولی نمی دونم مبل چ رنگی بگیرم که به این دیوارا بیان اینم عکس دیوارا و کف خونمون .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صورتی یا بنفش زرشکی هم خوشگل میشه

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2738

من فیلی و طوسی و خاکستری مایل ب یاسی رو خیلی دوس دارم.. رنگی بگیر ک چرکتاب هم باشه... 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

مبل ابی نفتی یا سرمه ای مخملی با دسته های نقره ای 

سه نفره اش هم سفید باشه

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706