2733
2734

بچه ها من ۱۱ هفته و ۴ روزم تازه رفتم دسشویی ی قطره حالت قهوه ای ازم همراه با ادرارم اومد بعدش هرچی دستمال کشیدم دسمالم تمیز بود اصلا خونی نشد

تا الان هیچ لکه بینی نداشتم

اینی هم ک الان اومد خون نبود در حد ی قطره قهوه ای خیلی خیلی کمرنگ

خیلی میترسم چکار کنم

توروخدا کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جفتت پایینه؟نگران نباش اگر میتونی الان برو اورژانس یه بیمارستان ک زنان زایمان داره اگر نمیتونی فردا برو دکتر

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2740

عزیزم کار سنگین نکردی؟گرمی نخوردی؟

هر نوع خونریزی(از لکه بینی تا خونریزی) رو تو سه ماهه اول باید جدی گرفت.حتما دکتر برو.منم اینطور بودم.لکه بینی قهوه ای خیلی کم.شیاف استفاده کردم خوب شد خدا رو شکر

خیلی میترسم  خدا ب خیر بگذرونه

نگران نباش 

تو حاملگی پیش میاد 

امشب میتونی بری اورژانس زنان 

استراحت کن 

حموم نکن

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش

منم لکه قهوه ای داشتم بهم شیاف سیکلوژست یا فرتیژست داد چندین بار خونریزی کردم امپول پرولوتون و. شیاف هم استفاده کردم الانم فیبرم دارم ،نگران نباش لک قهوهای خیلی خطرناک نیست باید استراحت کنی و شیاف بذاری

لکه بینی عادیه نگران نباش.برو صدا قلبشو بشنو.شیافت قرص میدنت نگران نباش.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2706