2733
2734
عنوان

مهمان

103 بازدید | 14 پست

ما یک آقایی رو برای اولین بار  به خونمون دعوت کردیم. به این صورت که پنج روز پیش همسرم توی پیامرسان دعوتش کرد و ایشون هم تشکر کرد و گفت میاد. از مدتی قبل حرفش بود که ما دوست داریم ایشون رو دعوت کنیم و بالاخره فرصتش پیش اومد و دعوت رسمی شکل گرفت. در واقع مهمونی فردا شبه. و از روزی که همسرم دعوتشون کرد هیچ کدوم تماس یا برخورد نداشتیم. 

حالا امروز عصر من در جمع یه سری دوستان و همکاران مشترک بودم و از بین حرفاشون متوجه شدم که برای فردا (شب مهمونی موردنظر) برنامه ی سفر یک روزه به یکی از جاهای تفریحی خارج شهر رو دارن و اون مهمون ما هم همسفرشونه.

به نظرتون دعوت ما رو فراموش کرده؟ نمیدونم باید چیکار کنم چون فردا تنها روزی هست که من سرکار نیستم و اگه قراره مهمون نیاد ترجیح میدم از قبل بدونم تا به جای کار خونه و تدارک مهمونی و غذا به کارای شخصیم برسم 

به نظرتون بهترین راه برای مطرح کردن این موضوع چیه؟ با توجه به اینکه خود اون شخص چیزی در مورد اومدن یا نیومدنش به ما نگفته و منم در جمعی که اون حضور نداشته متوجه سفرش شدم اونم از بین حرف دیگران با هم، یعنی کسی مستقیم به من چیزی نگفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرت زنگ‌بزنه وبگه‌فردا شب دیگه منتظریم ....یعنی واقعا دیگه نمیخاستین زنگ‌بزنین ؟؟؟

قرار بود تو همون جمع که من بودم مهمونمون هم باشه و من یادآوریش کنم

اما نیومد و من فهمیدم سفر در پیش داره و می ترسم اگه الان چیزی بگم سفرش رو بخواد کنسل کنه و زشته اگه مهمونی ما یادش رفته باشه و برنامه سفر ریخته باشه و حالا ما یادش بیاریم بخواد کنسل کنه

2731
قرار بود تو همون جمع که من بودم مهمونمون هم باشه و من یادآوریش کنم اما نیومد و من فهمیدم سفر د ...

خیلی عجیبین با پیام ۵روز پیش دعوت کردین و یه روز قبلشم تماس نمیگیرین .....اگر دیدینش یاداوری میکنین ! شما زنگ بزنین تا تکلیف مشخص شه 

خیلی عجیبین با پیام ۵روز پیش دعوت کردین و یه روز قبلشم تماس نمیگیرین .....اگر دیدینش یاداوری میکنین ...

شما عجیبی که بدون اطلاع فکت صادر می کنی! جلسه کاری هفتگی بوده که هیچ هفته ای‌ اون آقا غیبت نداشته شانس ما این یه روز رو غیبت داشته که روز قبل مهمونی هم بوده. آدم یکی رو‌ دعوت می کنه باید فرت و فرت یادش بیاره؟ یه چیزی هست به اسم برنامه زندگی که آدم خبر داره در طول هفته ش‌ قراره چه کارایی بکنه

شما عجیبی که بدون اطلاع فکت صادر می کنی! جلسه کاری هفتگی بوده که هیچ هفته ای‌ اون آقا غیبت نداشته شا ...

بعد از عجیب بودن خنده دار هم هستین ... شما که جنبه تبادل نظر نداری تاپیک نزن و کمکم نخواه 

بعد از عجیب بودن خنده دار هم هستین ... شما که جنبه تبادل نظر نداری تاپیک نزن و کمکم نخواه  

خوبه والا تبادل نظر شده اینکه به جای هم فکری امثال شما بیان نظر بی ربط و بدون فکر رو با برچسب زدن به مخاطب مثل عجیب و خنده دار و بی جنبه ثبت کنن و دو قورت و نیمشون هم باقی باشه. معنی جنبه رو هم فهمیدیم

2738
خوبه والا تبادل نظر شده اینکه به جای هم فکری امثال شما بیان نظر بی ربط و بدون فکر رو با برچسب زدن به ...

حرفی ندارم چون انگار حالت خوب نیست  به جای مهمونی فردا رو بزار رو اعصابت کار کن شب خوش 

ببخشید دیگه همه مثل شما بلد نیستین حرف غیر منطقی و ناقصی که با توهین و تحقیر همراهه رو چشم بسته به ع ...

😃😃خداییش برو رو اعصابت کار کن عجیب بودن توهین نبود ...راست میگی حرف زدن با امثال شما فقط هدر دادن وقت و اعصابه 

😃😃خداییش برو رو اعصابت کار کن عجیب بودن توهین نبود ...راست میگی حرف زدن با امثال شما فقط هدر دادن ...

مکانسیم دفاعی خنده رو همیشه حفظ کن در برابر منطق، برای تسکین شخصی و فراموشی جواب میده

منم می رم جایی که مطمئن باشم چارتا آدم فهمیده و بی غرض حضور دارن درد دل و هم فکری می کنم

مکانسیم دفاعی خنده رو همیشه حفظ کن در برابر منطق، برای تسکین شخصی و فراموشی جواب میده منم می ر ...

ببخشید دیگه که دشمن چندسالتونم غرض داشتم نسبت بهتون....امیدوارم حالتون انقدر خوب بشه که اینجوری یورش نبرین نسبت به ادما و حرفاشون ...

2706