2737
2734
دکتره منم این شیرو داده پیدا نکردم ولی nutricia infatrini که یک مدله دیگشه رو خریدم بچم اصلا شیر خشک نمیخورد اینو خورد ولی دکترم گفته بود اون مدلیش خیلی خوشمزه تره
میشه اسم دکتری که این شیرو بهتون داده اگه تهرانین رو بگین؟
من از داروخانه طوسی تو عباس آباد گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر من پایان 7 ماهگی 7500 بود دکتر بهش اینفترینی داده هر روز یه شیشه ولی فکر میکنم خیلی زیاد باشه 30 شیشه برای 30 روز خودم میخوام یک روز درمیون بهش بدم خدا کنه وزن بگیره آخه تو این ماه دو تا دندون باهم در آوردباعث شد وزنش کم بشه.
2738
دختر منم تو 18 ماهه همسرم رفته بود داروخانه همینطور اینو خریده بود منم بهش گفتم چیزی رو که نمی شناسم نمی دم به بچم. حالا اگه خوبه منم بدم. الان 2 هفتست همینطور بیرون یخچال بوده اشکالی نداره الان بدم؟؟ دختر منم اصلا شیر خشک و شیر پاستوریزه نمی خوره.
دکتره منم این شیرو داده پیدا نکردم ولی nutricia infatrini که یک مدله دیگشه رو خریدم بچم اصلا شیر خش ...

ب دختر من دکتر داد دکتر بهاءالدینی تو تهران پیروزی. ببخشید این ب عنوان شیر خشک مصرف میشه یا مکمله؟ 

عزیزم من قبل یکسالگی به دخترم دادم و موثر بود.12تا تو 1ماه.یه روز در میون میدادم البته من اینفترینی ...

چجوریه؟ روزانه باید چند پیمونه باید بدیم؟ روش نوشته 150 میلی آب با 10 پیمونه پودر. چند وعده باید بدیم ک تو 12 ساعت نموم شه