2733
2739
عنوان

به دعا (جادو)اعتقاد دارین

174 بازدید | 18 پست

زندگی دوستم که ۵ ماه عروسی کرده زیرو روشده شوهرش از خونه رفته تقاضای طلاق کرده

اصلا دلش سیاه شده

خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

نداشتم ولی الان دارم فکر میکنم زندگی مادرم که سیاه شدو دردو بدبختیایی که به خاطر پدرم کشیدیم و هنوزم میکشیم از سر دعا ها و جادو جنبلاییه که مادربزرگم و عمه هام برا بابامو مامانم میکردن .کوچیک که بودم یهدسری پیاپله دوخته شده تو لباسا و متکای بابام پیدا میکردم  که توش کاغذبا نوشته های نامفهوم توش بود .اتفاقن دیروز داشتم به مامانم میگفتم نمیخوای به یه ادم عاقل و با خدا رو بیاری ببینی طلسم یا جادو کردن یا نه؟زیر بار نمیده و میگه بالای بختشون اگه همچین کاری کردن و میگه من نمیرم

ای خدا 

اخه خدا چرا اجازه میده مگه نمیکه تا من نخوام یک برگ از درخت نمیفته

واسه ادمایی مثل دوستم که اصلا نمیدونه چی هست دعا به کجا باید پناه ببره هنوز خونش بوی نویی میده هنوز جهازش باز نشده کاملا  خدا چقدر سخته چه روزگار بدی شده

خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی
2706