2733
2734
عنوان

غذای کودک

292 بازدید | 22 پست

دوستان خواستم یه تجربه از غذا خوردن جوجم بگم شاید خیلیهاتون میدونید ولی بازهم میگم.

پسرم الان ۱۱ ماهشه و وزنش تا ۷ ماهگی که بخواد چهار دست و پا بره روی نمودار بودی بعد از اون کم کم شروع کرد به وزن کم کردن دکترش هم میگفت همه چیز اوکیه فقط چون خودش ماشالله خیلی شیطونه وزن نمیگیره، و وحشتناک هم بعد غذا بود فکر کنم کلا دو قاشق هم فرنی یا حریره بادام نخورد دوست نداشت، من هم هربار براش سوپهای مختلف درست میکردم ولی نمیخورد میریختم دور تا یک ماه پیش اینقدر تو نت سرچ کردم که چی خوبه به این نتیجه رسیدم که براش آب قلم درست کنم الان دقیقا از سرماه شروع کردم و امرزو که ۲۸م ماه هست هم غذا خوردنش بهتر شده و روزی ۳ وعده میخوره هم اینکه ماشالله بهتر شده از لحاظ وزنی،

و اینکه من بیشتره غذاهاشو حالتی سوپی بهش میدم دوست داره 

ممنون که گفتی عزیزم

الان چند کیلوئه جوجه ات؟

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون که گفتی عزیزم الان چند کیلوئه جوجه ات؟

عزیزم الان نزدیک دوماهه نبردمش برای کنترل تقریبا یه ۱۰ روز دیگه باید ببرمش برای واکسن یکسالگیش وزنش هم کنترل میکنم ولی دو ماه پیش یعنی ۹ ماهه بود وزنش ۷۸۰۰ بود 

2740
من بچه رو از شیر گرفتم غذاخوردنش خوب شد.شیرخشک نخورد از ادل فقط شیرخودمو میخورد.ولی شیر پاستوریزه نم ...

وای منم هرکاری کردم از همون نوزادی که شیرخشک هم بخوره ولی نخورد که نخورد فقط شیر خودم بدون غذا الان انگار این آب قلمه به غذاهاش مزه میده خوبه غذا میخوره

دختر من اصلا سوپ وغذاهای ابکی نمیخوره یا لقمه میخوره یا برنج

حالا پسر من برعکس دوست دارم عادتش بدم به لقمه مخصوصا برای صبحانه ولی انگار تنبلیش میاد نمیخوره من هرچی درست میکنم بعدش باید بریزم تو مخلوط کن براش

وای منم هرکاری کردم از همون نوزادی که شیرخشک هم بخوره ولی نخورد که نخورد فقط شیر خودم بدون غذا الان ...

حتما حتما بعد از یوسالگی بهش شیرپاستوریزه بده بخوره.دخترن الان ۲۱ماهشه.بهش دوغ میدم میخوره .شیر میدم بوش میکنه میندازه اینور نمی خوره.حتما بهش برنج بده بخوره برنج شفته درست کن حداقل روزی ۱۰تا قاشق چای خوری بده بخوره تا یاد بگیره.

پسرمنم 11ماهشه. عاشق سوپه مث مامانش !!

عزیزمم زنده باشه خیلی هم خوبه من که هرچی دستم بیاد میریزم تو سوپش هر روز یه چیزی جدید بهش اضافه میکنم مثلا تا حالا بهش گوجه نداده بودم ولی تو غذای دیروزش یه گوجه خورد کردم وقتی پخت همه سوپش رو تو مخلوط کن ریختم البته چیزهای جدید رو اول تو نت یه سرچ میکنم 

عزیزمم زنده باشه خیلی هم خوبه من که هرچی دستم بیاد میریزم تو سوپش هر روز یه چیزی جدید بهش اضافه میکن ...

ممنون عزیزم

بچن دیگ هرکدوم یجور عادت غذایی دارن. حالا پسرمن زیاد برنج دوست نداره. ولی با قورمه سبزی میدم میخوره

ی سوال. بچه های شما صبحا ساعت چند بیدار میشن؟

متاسفانه یا خوشبختانه پسرم مثل خودم تنبل تشریف داره میخوابه تا ۱۱ ولی خو بدیش اینه که شبها اذیت میکنه برای خواب البته تو این یکماه که غذا میخوره انگار که سیر میشه بازهم بهتر شده خوابش نسبت به ماهای قبل ولی خو هنوز شبها دیر میخوابه قبلا تا ساعت ۴ بیدار می موند الان مثل اینکه دلش برامون سوخته ساعت ۲ میخوابه امیدوارم بتونم خوابش رو هم تنظیم کنم

2706