2752
2734
عنوان

سلام. کسی هست سه تا بچه داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2595 بازدید | 110 پست
خدا واست نگهشون داره الینا جون. اما واقعا واسه من دومی سخته چه برسه سومی. اگه کششو داری که حرفی نیست. من احساس میکنم بچه زیاد باعث میشه مادر اونقدر سرش شلوغ شه که وقتی واسه همسرش نداشته باشه.
لی لی جون...رفتی برا درمان؟
دخترای گلم عاشقتونم پسرخوشگلم منتظرم بیای تو دلم :) زیارت امام رضا+عکس+امدم ای شاه پناهم بده+متن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=891276&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب به سلامتی ایشالله 3قلو میشه یهو جبران میکنی
دخترای گلم عاشقتونم پسرخوشگلم منتظرم بیای تو دلم :) زیارت امام رضا+عکس+امدم ای شاه پناهم بده+متن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=891276&PageNumber=1
ویانا جون دوستت حتما" خیلی دست تنهاست من دو تا جاری دارم که هر کدوم یه بچه دارن. طفلی ها بال بال میزنن که ماماناشون اونا رو ببرن پیش هم. جون میدن واسه هم. اما الان نزدیک یه ساله قهرن جاریا با هم. وای اگه بچه هاشونو ببینین. خیلی تنهان. اونی که ما باهاش در ارتباطیم همش به مامانش التماس میکنه واسش خواهر برادر بیاره. جاریم اول راضی نمیشد. حالا هم که راضی شده یه ساله اقدام میکنه و نمیگیره. بخاطر جلوگیری طولانی مدته فکر کنم. جاریم که همیشه میگفت همین یه دونه بسه الان اینقد اذیت شده که میگه میخوام اگه مشکلم حل شد دو تا بیارم.
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
شما چطوری بچه داری میکنین که واسه همسرتونم وقت داشته باشین؟بچه داری و نهار شام مرتب کردن خونه. بچه واقعا شیرینه اما زیاد که باشن به نظرم سخته .هرچقدرم کمک داشته باشیم بهرحال بچه خودمو نه وخیلی از کاراش با ماست
نه , مامان دوستم بهش کمک می کنه اما خب هر کسی ظرفیتی داره من که ظرفیت دومی رو هم ندارم چه برسه به سومی
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
بچه دو تاش بنظر من واجبه. نمی دونین چه حالی داره دیدن بازی خواهر برادرای کوچولو با هم. خستگی آدم در میره. همون جاریم میگه وقتی یه دونه داری باید همدمش باشی و همیشه همبازیش. واقعا" یه جایی کم میاری دیگه. منم پسر بزرگم گاهی اینقد حرف میزنه و میگه بیا با هم بازی کنیم که دعا میکنم کوچیکه زودتر بزرگ شه من خلاص شم ازدست بزرگه غزل جان شما که بچه هات ماشالله بزرگن کمکت نمیکنن؟
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
لی لی زن عموی من 12 تا بچه داره اما حالا همش از تنهایی می ناله به تعداد نیست که همش همینه بچه ها میرن سر زندگیشون
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2706