2733
2734
عنوان

سلام. کسی هست سه تا بچه داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2595 بازدید | 110 پست
ساحل جون ما الان وضعیت مالی متوسطی داریم. ولی مطمئنم در آینده خوب میشیم. اما اگه بخوام بشینم و وقتی وضعمون خوب شد بچه بعدیمو بیارم دیگه میترسم سنم جواب نده. مگه مامان باباهامون از اول همه چی داشتن؟ جوونیم هنوز، تلاش میکنیم و به امید خدا بچه هامونو بزرگ میکنیم. خونواده متوسط (نه خیلی بزرگ) واقعا" گرمتر و بهتر از خانواده خلوته. حتی من به همسرم گفتم وقتی وضعمون خوب شد بازم دلم نمیخواد خونه 3 خوابه بگیریم تا بچه ها همش برن تک و تنها تو اتاقشون. پسرا جفتشون میرن تو یه اتاق بزرگ به جای دو تا اتاق کوچیک. من واقعا" صمیمیت خانواده رو با چیزی عوض نمی کنم. همین الان من و خواهرام عصر رفته بودیم پیش هم. تو این دوره زمونه که هیچ تفریحی واسه ماها نیست دور هم بودنا میتونه کمی آرامش بخش باشه
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
آوا جون ما هم 5 تا هستیم. سه تامون ارشد دانشگاه سراسری بودیم و هر 5 تامونم تیزهوشان بودیم. برادرم اصلا" دنبال دانشگاه نرفت و مستقیم وارد بازار کار شد و الان با هوشی که داره نسبت به همسن های خودش شکر خدا خیلی وضعیت مالی بهتری داره. بدون کمک کسی و بی هیچ پشتوانه مالی الان دو تا ماشین داره و مطمئنم سال دیگه خونه هم میخره و متولد 64 هستش. اون یکی خواهرم هم داره دوباره واسه کنکور میخونه. منظورم اینه که تو خونواده بچه ها به هم نگاه میکنن و یکی که موفق بشه میشه الگوی بقیه و بچه ها از اول با سختی کشیدن عادت میکنن و یاد میگیرن به خودشون متکی باشن
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان حسین جون من واسه اولی کمک داشتم اونم از نوع شدیدش. آخه اون موقع همه خواهر برادرام مجرد بودن و پسر من هم تنها نوه. عاشقش بودن و از هم میقاپیدنش. صبح میبردنش شب میاوردن. اما سر دومیییییییییییییییییییی بیچاره شدم. همه ازدواج کردن و یهویی دو تا بچه موند رو دستم. الان خیلی سختمه اما میدونم سختی هاش مال 5 سال اوله
دیگه کسی نظری نداره؟