2737
2739
عنوان

خیانت در خواب

538 بازدید | 27 پست

خواب دیدم یه خانوم خوشگل تو ماشین 206 خاکستری نشسته و برگشته به من لبخند میزنه . یه گردنبند هم گردنشه . از گردذنبندهای گالری کیا . از اونا که زنجیرشون قیطانه . وسطش طلا ی زرد به شکل قلب . تو خواب متوجه شدم که شوهرم براش خریده . 

بعد همکارم با خنده به من گفت میدونی شوهرت با این در ارتباطه . یا شایدم گفت باهاش ازدواج کرده . درست یادم نیست . 

بعد برای اینکه من کم نیارم به همکارم گفتم منم با یکی تو رابطه ام . 

اما با حسرت نگاش کردم . زنه رو میگم . 

حالا جالب اینجاست که طلاهای من خیلی سنگینن تو خواب به خودم میگفتم حالا رضا چه عشقی میکنه با این زن . خرجش کمه . طلای سبک برداشته .   

پناه بر خدا😃

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این خواب بود یا فیلم سینمایی؟  

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2728
2740

در ادامه تو خواب دیدم که آش رشته پختم . خیلی غلیظ شده . 

صبح که بیدار شدم گفتم خدا به خیر کنه . آش رشته خوب نیست . 

هیچی هیچی دعوامون شد بعد از صبحانه . دعوای سختی که سابقه نداشته تا حالا . به همه چی گیر الکی داد دست آخر من عصبانی شدم . 

خلاصه خواب چرتی بود . اه . کل دیروزم هدر شد . 

2706