2737
2734

چادر از ۲۰۰ داریم تا ۱۵۰۰ 

بلیزی هم اگ منظورت پیراهنی ایناس که هزار نوع پارچه هست تا شما پارچت اسمش چی باشه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
چادر از ۲۰۰ داریم تا ۱۵۰۰  بلیزی هم اگ منظورت پیراهنی ایناس که هزار نوع پارچه هست تا شما پارچت ...

چادر رنگی از این مجلسی ها نگین هم بهش زدن پارچه بلیزی هم جنس حریر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حریرساده از ۲۰ تا ۳۰ هست 

کرپ حریر هم از ۲۸ تا ۶۸ هست عزیزم 

پارچتم گذاشتی صدام کن بیام ببینم

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2738

این چادر هارو قواره ای ۵۰ تا ۱۰۰ قیمت گرفتم من دیگ بستگی به ضخیم بودنش داره خودت بسنج قیمتشونو عزیزم 

والا قیمت ۸۰ ۹۰ گفتم همه فرار کردن

وا پارچه گرون شده خیلی چرا فرار کردن 

حالا شما کمتر بگو که ازت بخرن عزبزم

این چادر هارو قواره ای ۵۰ تا ۱۰۰ قیمت گرفتم من دیگ بستگی به ضخیم بودنش داره خودت بسنج قیمتشونو عزیزم ...

حالا حدودی نمیتونم بهم بگی جنسش اولی گل داره حریره سبزه هم حریره اون برگ تاووسی کلفته حریر نازک نی

حالا حدودی نمیتونم بهم بگی جنسش اولی گل داره حریره سبزه هم حریره اون برگ تاووسی کلفته حریر نازک نی

قیمتاشون تو همین رنجه که بهت گفتم ولی خب شما باید متناسب با شهرتون قیمت بگی که ازت بخرن من این قیمتا که گفتم برا اصفهانه گلم 

2706