2733
2739
عنوان

تابلوفرش فروش

136 بازدید | 13 پست

بچه ها کسی هست اینجا تابلو فرش بفروشه یا خبر داشته باشه که چه قیمتی میخرن

میخام تابلوفرش بیارم ببافم بفروشم به نظرتون ارزش داره خوب میخرن؟؟

مثلا برای یه تابلوفرش دوتومن هزینه کنم بفروشم ۵ ۶ تومن

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اوردم ولی کلافه شدم 

من اگه برام پول دربیاره انگیزه میگیرم

چقدر هزینه میکنی و چقدر میفروشی؟

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2728

من خودم یکی بافتم نه نخ ابریشم داره خیییلی قشنگه برا بافتنشم خیلی اذیت شدم ولی وقتی بردم بازار مفت ورش میداشتن مغازه دارا خودشون خییلی گرون میفروشن ولی ارزون میخرن دوستم برا کسی سفارشی میبافه مثلا بعضیا که موقعت مالی خوبی دارن برا جهاز سفارش میدن میگه از بازار بهتره

بافت تابلو فرش سخته آخراش خودت راضی ب فروش نمیشی اگرم آوردی چله ابریشم هم سودش بیشتره هم زحمتش

آخه زدم تو نت فرش ابریشم خیلی قیمت خوبی نبود خیلی ارزون بود

ولی همسایمون یه فرش ۱۲متری ابریشم اوردن بافتن فروختن باهاش خونه خریدن زمین خریدن مغازه خریدن😑😑

اگه منم بتونم انقدر پیشرفت کنم والا سختیشو به جون میخرم

2738
من اگه برام پول دربیاره انگیزه میگیرم چقدر هزینه میکنی و چقدر میفروشی؟

خیلی طول میکشه تا بافته بشه منم خریدم تازه صد رج اط ششصد رج بافتم یکسال و نیمه

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
من اگه برام پول دربیاره انگیزه میگیرم چقدر هزینه میکنی و چقدر میفروشی؟

برا فروش نیاوردم برا خودم آوردم ولی مربیمون میفروخت مثلا بعد یکی دوسال نگه داشتن تابلو فرش که سود بکنه بهر حال قیمتش میره بالا

من خودم یکی بافتم نه نخ ابریشم داره خیییلی قشنگه برا بافتنشم خیلی اذیت شدم ولی وقتی بردم بازار مفت و ...

منظورم 9تا نخش ابریشمه بزرگم هست کم میخریدن ندادم ولی الان خیلی راضیم یه چیزیه مث طلا قیمتش میاد بالا تازه هر چیم قدیمی تر بشه بهتره فرقی تو قیمت نداره

آخه زدم تو نت فرش ابریشم خیلی قیمت خوبی نبود خیلی ارزون بود ولی همسایمون یه فرش ۱۲متری ابریشم اوردن ...

فک نکنم همش از پول فرشه باشه عزیزم من خودم تو این کارم دنبال میکنم چن ماه پیش تو کار گاه ما یه سه در چهار که پونزده رنگ ابریشم داشت پنجاه ملیون فروختن تازه خیلی خوب فروختن