2737
2734

ذکر استغفرالله شنیدم معجزه میکنه و گره از کارا باز میکنه بیاید به نیت حاجت خودمون و بقیه بنشینیم این ذکر رو بخونیم 

نفری صدتا استغفرالله 

یه بغض خیلی سنگین تو گلومه پسرم سه ماهشه اینجا کنارم خوابیدم  معصومیت از چشماش میریزه خیلی گناه داره خیلی دلم براش میسوزه که وسط این همه اختلاف به دنیا اومده 😢 بچم خیلی مهربونه ماشالله  یکسره برام میخنده یک شب هم به من شب بیداری نداده و اصلا اذیتم نکرده الهی بمیرم براش بچه ها دعا کنید زندگیم درست بشه تا بچم تو شرایط خوبی بزرگ بشه بین پدر ‌مادرش عشق وجود داشته باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ذکر گفتن زنم بر میگرده ? زنی که بخاطر هیچی و فقط از سر لجبازی و حرف خواهرو مادرش 2 ماهه من و بچه ی 6 سالشو ول کرده رفته.یک دختر 6 ماهه هم داریم پیش خودشه.7 بار رفتیم سراغش از همسایه تا دوست و خونوادم اما شیطان رفته توی جلد خودشو خانوادش و با جناقام.خدا لعن و نفرینشون کنه .

2731
با ذکر گفتن زنم بر میگرده ? زنی که بخاطر هیچی و فقط از سر لجبازی و حرف خواهرو مادرش 2 ماهه من و بچه ...

برادر من نمیخوام قضاوت کنم ولی وقتی زنی دلش بشکنه نمیتونه برگرده اگر هم برگرده فقط جسم فیزیکیش برگشته روح و روانش دیگه هیچ وقت مثل قبل نمیشه ، من خودم شوهرم کاری میکنه که قید همه چیو بزنم و بذارم برم ولی وقتی میرم اصرار میکنه که برگردم 

2740
هرکی ذکر رو میگه یه کامنت بذاره بدونم تنها نیستم  میگن دعای دسته جمعی بهتر جواب میده

من ذکرو گفتم عزیزم.خدا بهت کمک کنه.تو هم برا من دعا کن.وصعیت منم مثل شماست.فقط من پسرم نزدیک 3سالشه

یه بغض خیلی سنگین تو گلومه پسرم سه ماهشه اینجا کنارم خوابیدم  معصومیت از چشماش میریزه خیلی گناه ...

خواستن توانستن است عزیزم تو بخشنده باش وزندگی رو سخت نگیر،،عمرها کوتاه کوتاه ن

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
برادر من نمیخوام قضاوت کنم ولی وقتی زنی دلش بشکنه نمیتونه برگرده اگر هم برگرده فقط جسم فیزیکیش برگشت ...

من مشکلاتی داشتم.اما قبل از اینکه بره(اول با خوشی و خوبی رفت زیارت قبولی مادر و پدرش) باهم مغازه گرفتیم تمیزش کردیم برای دفتر فیلمبرداری..رفت با خوبی.یک اتفاقی افتاد که من زنگ زدم حرفی گفتم دیگه تمام شد..وقتی بعد چند روز اومد من خواب بودم درو باز کردم رفتم توی رختوابم..بعد بیدار شدم دیدم رفته و به مادرم زنگ زد که رفتم دیگه ام بر نمیگردم..سریعپشت سرش رفتم خونه پدرش...گفتم چرا این کارو کردی.گفت وقتی اومدم خونه درو باز کردی جواب سلام ندادی.پس حتما میخوای دنبال اون حرفتو بگیری..برو که دیگه بر نمیگردم...شبو موندم خونه شون صبح گفتم بیا بریم نیومد.کردش قیامت.باباش گفت برو 2 روز دیکه آروم میشه میاد...اون روزی بود که بیاد الان 2 ماهه...بعد 10 روز زنگ زدن بیاید بچه هاتونو ببرید..همه خانوادش و خودش زنگ میزدن به خوانوادم..ِِِِِِِِِِِخانواد هم بدون مشورت با من رفته بودن دختر 6 ساله و دختر 6 ماهمو آورده بودن..کوجیکه تا 3 نصف صد زجه زد و نه شیر میخورد نه چیزی...تا اینکه یکی واسطه شد بردش پیش مادرش..الان بزرگه پیش منه البته مادرمم اونده پیشمون....خدا غضب کنه مادری که بخاطر لح و لجبازی و تنبیهه شوهرش دست بچشو ول میکنه...مادری که همیشه میگفت اگه 1 روز از بچه هام دور باشم مطمعنن میمیرم..1 روز شد 60 روز هنوزم زندس 

من میگم به نیت مشکل شما ۵۰۰ تا یا خدا

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
برام دعاکن گلم

چشم حتما توهم بچه تو شیر میدی دعا کن منم مادر بشم بهمین زودی

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2706