2733
2734

لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میخوام ادامه تحصیل بدم فوق لیسانس روانشناسی عمومی و بعدش دکترای مدیریت بگیرم 

اما شاغلم وقت برای درس خوندن ندارم وقتی میام خونه خیلی خسته ام 

بنظرتون به طریقی امکانش هست ادامه تحصیل داد که هم شاغل باشی و هم درس بخونی و اینکه اینده کاری خوبی داره دکتری مدیریت 

عمر و جوانیم داره میگذره  نیازه یه حرکت رو به حلو داشته باشم تا پیشرفت کنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نداره خودتو خسته نکن

هیات علمی که خیییییلی کم میگیرن پس این هیچ

افزایش مدرکتم که باعث ارتقای کاریت نمیشه اینم هیچ

خودتم سر کاری پس نیازی به استخدام و مدرک نداری پس اینم هیچ

نه اعصابتو نه وقتتو نه زندگیتو و پولتو هدر نده 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
 پیشنهادی نداری عزیزم رشته ای که در اینده بتونی باهاش بیرون کار کنی دفتری چیزی بزنی یا کسب و کا ...

منشنت کردم بالا تر ، رشته و اینا رو ولکن دنبال پیشرفتی برو اینایی ک میگم  مخصوصا هوش مصنوعی  ar vr  ai اینا پول توشه و اینده دار . ،،،  ریاضیت خوبه؟ جبر خطی و یکم حسابان بلد باشی راه میفتی  واقعا پول سازهرها  داداشم تو این رشتس