2733
2734

خب آدم روش نمیشه زنگ بزنه بگه خوشمون نیومد😐

خیلی بده اینجوری

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب آدم روش نمیشه زنگ بزنه بگه خوشمون نیومد😐 خیلی بده اینجوری

اره وایییییی چه کتر میشه کرد از یکی از اقوام شنیدیم گفتن منتظر جواب ما هستن😢😢😢😢😢

اره وایییییی چه کتر میشه کرد از یکی از اقوام شنیدیم گفتن منتظر جواب ما هستن😢😢😢😢😢

شما خونواده دخترین الان !

من نفهمیدم

اگه دخترین که اونا باید زنگ بزنن شما نزنید یعنی نه دیگه

2738

مزخرف ترین چیز دنیا خاستگاری سنتیه مادر و خواهر پسره میان رو فرش آدم میشینن از نوک پا تا فرق سرتو انداز ورنداز میکنن وضع مالیتونو میسنجن اگههههههه خوششون اومد میرن پسرشونو میارن

ببخشید ی سوال دارم چطور میشه دو نفر همو نبینن خواستگاری انجام بشه؟ سواله ها🙄

ببین اسی منظورش خواستگاری نیست.یعنی اون جلسه آشناییه اصلا اسمش خواستگاری نیست.دختر پسر همو میبینن اگه خوششون اومد حالا جلسات بیشتری همو میبینن بیشتر اشنا میشن بعد خواستگاری رسمی صورت میگیره 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706