2733
2739
عنوان

ورود ادم موفق ها مجاز♥️

100 بازدید | 17 پست

بیاین از موفقیتامون بگیم.شما چطور زندگی میکنید؟سبک زندگیتون چیه؟ورزش میکنید؟غذای سالم میخورید؟درس میخونید؟اشپزی خوشمزه بلدید و هرچیز دیگه ای که بهتون حس خوب میده 

میخوایم باهم به اشتراک بزاریم😍😍😍

دلیل اراده بالا چیه

ایمانتون به خدای مهربون چقدره؟

بنویسید که همه درس و تجربه خوب بگیریم

درحال حاضرارادم برای لاغری تاعیده کالری شماری میکنم هرروزمیرم باشگاه ۱ماهه شروع کردم

ماسگ خونگی،روغن شترمرغم،میزنم به پوستم،اشپزی خوبی دارم،نمازم میخونم اگه خداقبول کنه

درس و ورزش و غذای سالم اره ولی ورزش نه 😑 ایمانم ب خدا هم ک هرچی ازش خاستم اول دعای معراجو میخونم بعدش میشینم با خدا از ته قلبم حرف میزنم بهم میده

موفقیاتمم شاید بزرگترینش ازدواجم باشع خدارو شکر توی ازدواج و زندگی مستقل موفق شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درحال حاضرارادم برای لاغری تاعیده کالری شماری میکنم هرروزمیرم باشگاه ۱ماهه شروع کردم ماسگ خونگی،روغ ...

چجوری کالری شماری میکنید؟؟ من میخام چاق شم هررکاری میکنم نمیشه

2731
درحال حاضرارادم برای لاغری تاعیده کالری شماری میکنم هرروزمیرم باشگاه ۱ماهه شروع کردم ماسگ خونگی،روغ ...

عاشقتممممم عاشقتمممم خوشحالم که عالی هستی امیدوارم توی موفقیت بترکونی دوست قشنگم نمره ات بیسته 

درس و ورزش و غذای سالم اره ولی ورزش نه 😑 ایمانم ب خدا هم ک هرچی ازش خاستم اول دعای معراجو میخونم بع ...

خدارو صدهزار مرتبه شکرررر😍😍😍افرین که هروز سعی میکنی از روز قبلت بهتر باشی و با منبع انرژی و کائنات و مهربانی دوستی فابریک داری❤❤❤❤ان شاءالله در کنار هم همیشششه شادو پیروز و سربلند باشید شکر خداجون که به دنیا اومدی😍😍😍

2738
اشپزی هام خیلی خوشمزه ستتت👏👏😄😄

هورااااا😍😍😍😍میدونستی تو هم یه نوع خالق محسوب میشی که خداوند در وجودت قرار داده؟؟؟😋😋😋خالق طعم ها و رنگ ها و عشقققق پزشک خونه و خونواده بهت تبریک میگم که انقد باسلیقه ای🥰😍😘

موضوع خوبی انتخاب کردی باعث انگیزه میشه در عده ای

اما ی چیز رو فراموش کردی موفقیت هر کس بسته به شرایطش و محیط پیرامونش فرق داره.

مثلا فردی که تو خانواده و فامیل همه دیپلم و زیر دیپلم هستن

لیسانس و فوق لیسانس خیلی موفقیت بالایی حساب میشه. 

ولی برا ی نفر که خانواده و اطرافیان همه فوق و دکتر دارن دگه لیسانس و فوق لیسانس اون فرد به چشم نمیا.

این ی مثال کوچک بود

تو همه ای مواردی که گفتی شرایط و محیط خیلی مهمه.

الان یکی ممکنه بگه لیسانس دارم

ی عده بگن لیسانس که عادیه دگه همه دارن.باعث دلخوری هم بشه.

بهتره هر فرد رو با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت اجتماعی پیرامون اون فرد بسنجیم. نه موقعیت خودمون و بالعکس

موضوع خوبی انتخاب کردی باعث انگیزه میشه در عده ای اما ی چیز رو فراموش کردی موفقیت هر کس بسته به شرا ...

حرفای قشنگت همشون درستن و کاملا موافقم مرسی که انقد قشنگ و باذوق توضیح دادی و کارت حرف نداره و مرسی که انقد قشنگ فکر میکنی و تجربه خوبی داری😍😍😍😍موفقیت شخصیه و موفقیت حقیقی هر قدم کوچولوییه که واسه زندگی برمیداریم حتی تا کردن نون ها برای گزاشتن داخل یخچال🥖🥐.مفهوم عمومیش تو جامعه ایتم های خودش رو داره ولی همه ی اونا به کنار ما از حرف مردم پیروی نمیکنیم ازین پس یه اتفاق جالب که قراره تو زندگیامون بیوفته اینه که به عمل دیدگاه خودمون برامون مهم میشه 😍😍😍همه موفقن فقط باید خودشون یاداوری بشه و بدونن و موفقیتاشون رو بشناسن😍😍😍حتی گاز زدن یدونه سیب میتونه حس بهشت رو منتقل کنه😍مرسی که عزیزی 🌹و شرکت میکنی

2706