2737
2734
عنوان

پسر ۶ ساله ام روانی کرده

1379 بازدید | 28 پست

سلام پسرم پیش دبستانی واقعا اذیتم می کنه دیگه خسته شدم از دستش 

یکسره در حال آزار رسوندن به من و خواهراشه هر کاری هم بر وفق مرادش نباشه جیغ می‌کشه

به حدی اعصابمو امروز خورد کرده شیر میخواست بخوره دوست داشتم بریزم تو سینک بره ولی به این بچه ندم بخوره

همه چیش خوبه مرتب و منظمه مشقاشو خودش می‌نویسه نقاشی خوب می‌کشه خیلی تمیز و مرتبه

۲ هفته پیش تولدش بود دوستاشو دعوت کردیم فقط ۲ تاشون اومدن ولی به حدی اذیتمون کرد همش میگفتم زودتر یه ساعت بگذره بفرستمشون برن خونشون همش میگفتم خداروشکر کسی نیومد وگر نه من نابود میشدم شوهرم میگه مردم بچه مارو بهتر از خودمون میشناسند که بچه هاشونو نمیفرستن تولدش

تو رو خدا کسی بوده این مدلی بوده و بزرگتر شده باشه و خوب شده باشه

به حدی خالی از انرژی شدم و خسته ام که جون ندارم از جام بلند شم

تو رو خدا راهنماییم کنید

پسر دوستم ۱۰سالشه همین جوریه دور از جون بچه شما هیچوقت ادم نشد.

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طفلکی  

چه سخت میگیرین به بچه اگه ساکت و اروم بود که اسمش نمیشد بچه

پس فرق یه ادم بزرگ و بچه چی باید باشه

بچه انرژی داره باید یجور تخلیه کنه

خودتون بچه بودین عین عروسک پارچه ای یه گوشه از جاتون تکون نمیخوردین؟😕

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2740
مگه چیکار میکنه؟ شیطونی؟

اگه شیطونی بود مشکلی نداشتم یکسره پارک میبرم تابستون و زمستون تو خونه آهنگ می‌زارم میگن برقصید میبینی وسط رقصیدن میاد موی خواهر کوچیکه رو می‌کشه یکی میزنه تو کمر خوار بزرگه جیغشونو درمیاره