2733
2739
عنوان

میدونین چی بخوریم بچمون دختر بشه ؟

698 بازدید | 58 پست

میخوام اقدام کنم برای بارداری از الان دارم قرص آهنم رو میخورم و خودم و آماده میکنم برای بارداری 

میخواستم ببینم رژیم غذایی هست که شانس دختر دار شدن و بیشتر کنه ؟البته من شنیدم جنسیت رو مرد تعیین می‌کنه و مرد باید رژیم غذاییش و درست کنه 

من خودم هر روز دارم ارده و شیره و انجیر خشک و گردو و مویز اینا میخورم که همشون هم گرمه

اولین نفری که دختر میخای هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اینا همش حرفه ببخشید ها دخترخالم نزدیک دو تومن خرج کرد واسه خوردنی ک بچش پسر شه آخرشم نشد

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2738

لبنیات

چیزای ترش

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

از خدا بخواه رژیم اونقدرا هم موثر نیست 

ن تو پسر دار شدن نه دختر دارشدن 

انشاالله خدا اونی که میخوای بهت بده 😍

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

من دو ماه هر روز رازیانه دم میکردم  و عرق فراسیون میخوردم دختر شد. البته من به خاطر تنظیم پریودی میخوردم نمیدونم تاثیرش چقدر صحیح هست

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
حتمن دوتا پسر داره حالا دختر میخاد

راست میگی اصلن بهش فکر نکرده بودم

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
2706