2752
2734
عنوان

شما بگید چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 39 پست
حق داری عزیزم اما یه جور غیرمستقیم به مادرو خواهر شوهرت حالی کن که ازشون آتو داری تا کمتر اذیتت کنن

اندفعه دیگه میخوام قید همه چیو بزنم یه دلم میگه محکم وایسا جلوشون یه دلم ترس داره بچمو بگیرن ولی نمیدم

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠
اندفعه دیگه میخوام قید همه چیو بزنم یه دلم میگه محکم وایسا جلوشون یه دلم ترس داره بچمو بگیرن ولی نمی ...

مگه به همین راحتیه بچه ات رو بگیرن انشاالله که اینجور نمیشه اما طبق قانون تا هفت سالگی حضانتش با شماست بعدشم میتونی به جای مهرت برداری شوهرت سوء پیشینه اعتیاد یا مشکل دیگه ای نداره

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه به همین راحتیه بچه ات رو بگیرن انشاالله که اینجور نمیشه اما طبق قانون تا هفت سالگی حضانتش با شما ...

نه نداره فقط سیگار میکشه 

خدا از دهنت بشنوه که حق بدن بهم مادرش کلی تهمت هایه ناموسی بهم میزنه و فحاشی ازدواج چون فامیلیه کسی پشتم نیست جز مادرم

2731
اونجا میخوای زایمان کنی؟کی برمیگردی ایران

اره زایمانم اینجاست هروقت کارایه پاسم درست بشه اومدم

اره زایمانم اینجاست هروقت کارایه پاسم درست بشه اومدم

انشاالله زودتر برگردی کنار خانواده ات

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍
انشاالله زودتر برگردی کنار خانواده ات

ان شالله عزیزم 

یسوال من نینیم تکون میخوره بعد اروم میشه یهو انگار اب یخ ریختن تو شکمم اینجور میشم خنک میشه تا یک دقیقه مال چیه؟!

کم خونی نداری عزیزم نگران نباش طبیعیه چون رگها با بزرگ شدن شکم کشیده تر میشن واسه همین شکمت خنک میشه