2737
2734

۱۲ ۱۳ سالم بود، دایی بزرگم خدابیامرز اومده بود خونمون، با مامان و دایی نشسته بودیم، من مشغول درس و دفتر کتابم بودم و اونا داشتن حرف میزدن، از یه جایی به بعد حرفهای دایی برام جالب شد، داشت از دختری تعریف می کرد که تو جوونی عاشقش بود و چون وضع مالیشون خوب نبود پدربزرگم اجازه ازدواج بهشون نداده بود، بعدم مجبورش کرده بود با زن داییم ازدواج کنه؛ بعد اون همه سال چنان با حسرت از اون دختر حرف میزد که من شاخام در اومده بود، اخه داییم ۷ تا بچه داشت ، اون موقع به نظرم حرفهاش بی معنی میومد چون ازدواج کرده بود و خانواده داشت و مغز من مدل صفر و یک کار میکرد؛ گذشت از اون روز و از اون سالها، چند سال پیش به حرفش رسیدم، فهمیدم معنی اون حسرتهارو، اون بغض تو گلوشو؛ حس دردناکیه که امیدوارم هیچ کس تجربه اش نکنه. 

انگار تا وقتی یه اتفاق برای خودت نیفته نمی تونی معنی خیلی حرفها و نگاه ها و حسرتها رو بفهمی. 

دلم اندازه تمام زندگیم غم داره، غمی که نمیشه با هیچکس در موردش حرف زد. 

چقدر جات خالیه بینمون 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواستگار من هنوز بعد ازدواجم بازم دنبالمه

چندساله ازدواج کردیم ولی اون. ادم مثل سایه دنبالمه هر جا میرم میاد خستم کرده

انقد چشمش دنبال زندگیمه ک همیشه مشکل دارم

نمیذاره خوشبخت باشم

کاش بزودی ازدواج کنه چشمشو از من برداره

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2740
هنوز یه ساعتم نشده جدا شدم یعنی منم حسرت به دل میمونم ؟ خیلی حس بدیه ؟ 

ب نظرم عشق طوریه ک چه برسی 

چه نرسی 

پشیمونی 

این نظر شخصیم هست 

قطعی نیست 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خب چون نمیرسی دوستش داری ولی اگه بهش میرسیدی ممکن بود متنفرش بشی یا عاشقش... کلا خیلی برا این مسائل ...

اگ میرسیدیم حسرت نداشتیم هیچ وقت حتی اگ باهاش بدبختم میشدیم ازش متنفر هم میشدیم 

خب چون نمیرسی دوستش داری ولی اگه بهش میرسیدی ممکن بود متنفرش بشی یا عاشقش... کلا خیلی برا این مسائل ...

اره گاهی وقتها فکر می کنم عشق یه جور نرسیدنه، وقتی برسی میشه دوست داشتن یا تنفر 

اما اخرش ته دل ادم همیشه خالیه

فقط زمانه که خیلی چیزهارو روشن می کنه 

عموی منم ی دختر رو میخواسته 

میره تهران کار کنه با پول بیاد برای ازدواج 

میاد میینه ک پسره خواهرش با عشقش ازدواج کرده 

دختر رو دزدیده بون 

الانم ک الانه همدیگرو میبینن بغض میکنن 

من خودم شخصا دیدم این موضوع رو 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خواستگار من هنوز بعد ازدواجم بازم دنبالمه چندساله ازدواج کردیم ولی اون. ادم مثل سایه دنبالمه هر جا ...

براش دعا کن که عاقبت به خیر بشه و انقدر خوشبخت که چشمش دنبال زندگیت نباشه 🙏🏻

2706