2733
2739
عنوان

قطره اهن وادزیر برا نی نی

2490 بازدید | 13 پست

من همیشه قطره اد با اهن جدا میدادم به نی نیم  که هشت ماهشه, امشب ادزیر خریدم حالا نمیدونم باید بازم اهن جدا بدم یا اهن ادزیر کافیه, کسی اطلاع داره؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آهنش ‌کافیه. ولی خب بهتره با دکترش مشورت کنی شاید نظرش متفاوت باشه. دکتر دختر من فقط آدزیر نوشت که البته دخترم دوست نداشت عوضش کردم. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
آهنش ‌کافیه. ولی خب بهتره با دکترش مشورت کنی شاید نظرش متفاوت باشه. دکتر دختر من فقط آدزیر نوشت که ا ...

چنتا قطره باید بدم؟ حالا خریدم اینو, راستی با طعم تافی هست برا بچه های رفلاکسی مشکلی نداره؟

چنتا قطره باید بدم؟ حالا خریدم اینو, راستی با طعم تافی هست برا بچه های رفلاکسی مشکلی نداره؟

یک سی سی باید بدی. ببین روش زده هر سی سی مساوی چند قطره است همون رو بده. به نظر من کلاً طعم و بوی آهنش واضح بود. من فرامکس و سیدرال میدادم. یعنی تا یکسالگی فرامکس بعدشم سیدرال دادم. خوشمزه بودن.شما امتحان کن ببین بچه میخوره. 

سیدرال میدادی دیگه اهن و اد جدا نمیخواست درسته؟

قطره سیدرال فقط آهن بود. مولتی ویتامین بدون آهن جدا میدادم مثل بیبی جویس یا زیتوکید و ... یه گاهی حتی مولتیی آهن دار مثل  مثل ول بیبی که آهنش کم هست. اینا به تجویز پزشک دخترم بود.