2733
2739
عنوان

دردل های یتیمانه.

250 بازدید | 35 پست

بچه ها دلم گرفته ،یه چیزایی هست تو دلم به هیچ کس نگفتم ولی امشب میخوام باهاتون دردل کنم.

شما هم هر چی دوست دارید تعریف کنید ولی اگه کسی هم مثل من هست بگه.

سلام.من پدرم رو حدود۳۳سال پیش از دست 

دادم‌.تو یه تصادف.😔

اون موقع حدودا 3 سالم بود.

الان خاطرات خیلی مبهمی ازش دارم .

یادمه بهم گفتن رفته سفر و شاید باورتون نشه که من تا اول دبستان منتظر بودم برگرده.(ترو خدا به بچه که نزدیکانش و از دست میده ،نگید رفته سفر و....؛ توضیح بدید که رفته پیش خدا و دیگه برنمیگرده)که مثل من آسیب نبینه.

ادامه در پست بعد.😊

خدایا میشه امام زمان زودتر بیاد .ممنون😍😍

منم 3 سالم بود مامانم رفت😭😭

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود ک نمی‌شود ک نمی‌شود 💜الهی و ربی من لی غیرک (خدایا خودت میدونی بجز تو هیچکسو ندارم نگاهتو ازم دریغ نکن😔) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوضاع مالی بد نبود ولی یه سری بلا نسبت آدم که مثلا عموها م بودن اومدن و کل گاو صندوق بابام رو خالی کردن ؛

از عکس خانوادگی بگیر تا پول و قرارداد های کاری و سند خونه و.....

مامانم که حال خوشی نداشت .ماهم ۵ تا بچه قد و نیم قد

2731

من الان حدودا ۳۶ سالمه .خیلی شخصیت شاد و خود ساخته ای هم دارم ولی یه  شب خواب بابام و دیدم.

زنده بود و جوان .باورتون نمیشه چقدر حسش خوب بود چه احساس امنیتی میکردم. و تو خواب چقدر لذت بردم که بابا دارم.

2738

دلم گرفت منم سی و چهار سالم بود یعنی یه سال پیش از دستش دادم دارم میمیرم از غصش موهام خیلی سفید شد خیلی عصبی شدم نمیدونم چجوری بگم چ حال بدی دارم تو ک جای خود داری خدا بیامرزدشون

عموم دوشب پیش فوت شد.

از بابام ۴ سال بزرگتر بود.

فکر اینکه منم میتونستم تا الان بابا داشتم ؛دیوانه ام میکنه.

عموم نتیجه هاش رو هم دید که فوت کرد.

بابام اگه بود حدودای ۷۳ سالش بود.

دختر عموم سر قبر باباش گریه میکرد و میگفت :الان چه وقت رفتنت بود؟.

یا اون یکیشون با گریه میگفت :بابا دستم و گرفتی و خدا حافظی کردی .بابا من الان چرا باید یتیم بشم ؟

من بیشتر گریه کردم .خاستم بگم پس من چی بگم.

که تو ۳ سال بابام رفت و دیگه برنگشت.

الان با گریه می‌نویسم.

تو مدرسه کلاس اول نزدیک عید بهم مانتو و کفش دادن.

بردم خونه .مامانم گفت الان که گرفتی ولی دیگه از کسی چیزی نگیر.اینها برا کسایی هست که فقیرن.

همون سال بعد از تعطیلات که پوشیدمشون هم کلاسیهام مسخره ام کردن .نمیدونم از کجا فهمیدن که مدرسه داده.

2706