2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه هم قسمت زانوت و جاهایی ک تیره هستن رو با روغن بنفشه اصل چرب کن. روغن بنفشه خاصیت روشن کنندگی داره اما طولانیه حدود 6 ماه زمان میخواد اما شما بخاطر حفظ رطوبت زانوهات این روغنو بزن. کیسه هم ملایم بکش محکم نکش من خودم نتیجه دیدم . اگه پوستت خشکه حتما بدنتو هیدراته نگه دار
2742
واسه زیر بغل اصلن از ژیلت و موبر استفاده نکن که بدتر میکنن سیب زمینی رنده کن با آبش بمار بعد ده دقه بشور یا زعفران و خامه قاطی کن شب تا صبح بزار بمونه بعدش بشور واسه زانوها هم اصلن سنگ یا کیسه یا لیف استفاده نکن که بدتر میشه فقط با آب و صابون کمی ماساژ بده بعد بشور و کرم جی دایم بزن صابون ان جی هم عالیه روزی دوبار قیمتسم 4 تومنه تو داروخانه و عطاری هست اصلنم زانوهاتو رو زمین یا جایی نکش و مرتب باید کرم جی بزنی زیر بغل هم اصلن اصلن ژیلت یا موبر نزن و اسپری خوشبو کننده هم نزن
مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
2740
کیسه هم همینطور ملایم پیتونی برا زیر بغل استفاده کنی
مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
من دکترم یه راه داده و عالیه امتحان کنید ولی طول درمان داره ب یکی دوبار جواب نمیگیری یک مشت حنا یک مشت صدر و یکم گلاب و یک قاشق ماست و با هم مخلوط کن تا مث ملات بشه وقتی حمام رفتی و خودتو شستی و خواستی بیای بیرون از گردن ب پایین اینو بزن برای کشاله های ران عالیه واقعا عرقو خوشبو میکنه و تیرگی زیر بغل اصلا بدن رنگ نمیگبره
برهرکسی ک مینگرم.در شکایت ااست در حیرتم ک گردش گردون بکام کیست
صابون ان جی بعد از دوماه استفاده مرتب تاثیرش قابل ملاحضه میشه و معجزه میکنه
2706